Eladó tégla lakás Budapest (19841 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 841 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78544949)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne zöldben, központban lenni! MIT szólna a városligethez, egy elegáns negyedben? ÉRTÉKÁLLÓ lakást keres? Megtalálta? ...
135 950 000 HUF
3 021 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84496796)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lágymányos Irinyi József utca. 37 Nm-es 1+1 szobás lakás sürgősen eladó. Azonnal költözhető, 1/1 tulajdonos, tiszta tulajdonlap...
73 900 000 HUF
1 997 297 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38574444)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökéletes lokáció, minőségi otthonok Angyalföldön! A XIII. kerület egyik legdinamikusan fejlődő részében épül az a 9 emeletes...
142 500 000 HUF
1 696 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13649887)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Marina Part közelében helyezkedik el, ahol a vízpart közel...
75 260 000 HUF
1 567 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42878188)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás a Párizsi utcában! Pár lépésre a Váci utcától, befektetési értékállóság a történelmi Belváros szívében, luxus ...
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62387419)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív panorámás penthouse lakás hatalmas terasszal és saját tetőkerttel Ritka lehetőség: eladóvá vált egy 2020-ban ép...
219 000 000 HUF
2 380 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45539764)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium belvárosi ritkaság a Weiner Leó utcában belső kétszintes, tetőteraszos lakás autóbeállóval! Eladó Budapest 6. kerületéb...
220 000 000 HUF
1 788 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94373272)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű energiatakarékos otthonok, a Rendőrpalota szomszédságában, 13. kerületben Angyalföldön! a XIII. kerület egyik legdin...
150 000 000 HUF
1 612 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79937738)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
III. kerület határán, a Mátyáshegyen kertkapcsolatos luxuslakás eladó GARÁZZSAL Eladásra kínálunk egy 166 m²-es, földszinti, k...
326 000 000 HUF
1 963 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95773662)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium befektetési lehetőség, két exkluzív dizájn-lakás a Liszt Ferenc tér közelében! Budapest belvárosának egyik legkereset...
158 000 000 HUF
2 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74249724)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54494767)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Király utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. a lakásban...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45428117)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, a Marina parton, a 2019-ben átadott Marina Garden Lakóparkban eladó egy III. emeleti, délnyugati fekvésű, v...
84 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49524587)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ikonikus Wagner-házban, hatalmas saját teraszos, könnyedén 3 szobássá alakítható lakás eladó! Az impozáns, liftes Wagner-ház II...
129 990 000 HUF
1 511 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38235496)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal. Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44351774)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak egy ugrás az ALLE. Napfényes, csendes lakás kiváló lokációban – Váli utca A Váli utcában, liftes, polgári házban eladó eg...
134 500 000 HUF
1 620 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43185268)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, nagy teraszos lakás a taraliget lakóparkban – 4 szoba, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest 10. kerületében, a közkedvelt ...
128 900 000 HUF
1 356 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73463855)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag a Turbo 360 kínálatában! Ajánlom elsősorban befektető és vállalkozó cégeknek elsősorban irodának vagy ÜZLETHELYISÉGN...
79 950 000 HUF
689 224 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (43423983)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló állapotú 3 szobás lakás Kispesten. A lakás rendkívül jó helyiségelosztással rendelkezik. Az otthonban tágas, világos n...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88985353)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es lakás a VI. kerületi Szófia utcában! Budapest egyik kedvelt, központi részén kínálunk megvételre egy 4. emelet...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal