Eladó tégla lakás Budapest (19750 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 750 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38739493)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Öt szobássá ALAKíTHATÓ FELÚJíTOTT lakás ÚJLIPÓTVÁROSBAN Eladó Budapest egyik felkapott kedvelt környékén, Újlipótvárosban, egy ...
147 000 000 HUF
1 348 623 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77334997)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer luxuslakás a belváros szívében! -Ritka minőség, azonnali ÉLMÉNY! Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részé...
109 900 000 HUF
2 035 185 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59397215)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első otthon vagy biztos befektetés, 2 szobás, könnyen kiadható lakás Angyalföldön! --- Eladó egy 48 m2-es, nappali + 1 hálószob...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37621659)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunára és kikötőre néző, vízparti lakás eladó a Marina Parton, hajókra néző terasszal! A XIII. kerület egyik legkeresettebb r...
169 900 000 HUF
2 359 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44144747)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (46446474)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes polgári lakás Duna-parttól pár perc sétára. Az i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Várnegyed közelében e...
139 000 000 HUF
1 759 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93449793)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári lakás a Nyugatinál kiváló lokáció, tágas terek! Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nyugati ...
96 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29856767)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (35363418)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XV. kerület Hubay Jenő téren egy 48 nm-es, kertkapcsolatos, teraszos, 1+1 szobás, gyönyörű állapotban lévő, egyedi fűté...
81 900 000 HUF
1 706 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71497335)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Károly körúton, a Zsinagóga szomszédségában, közvetlenül az 5. kerület határán egy 78nm-es, 3, 5 szobás lakás. Ingatl...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (31778738)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Start Hitelre is alkalmas! Budapest 9. kerületében, az Angya...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45551573)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Batthyány utca, Hattyú Ház mögött 71 nm, 2 szoba Gyere, mutatok egy lakást Budán, amit szerintem érdemes megnézni. A Batthyán...
142 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38955422)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48645949)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább, ide csak költözni kell! ! ! ! Megtalálta a tökéletes otthont Zugló egyik legkedveltebb részén! Eladó liftes...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37696646)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Buda egyik legjobb részén A Gellért-hegy és a Kosztolányi Dezső tér közelében kínálunk megvételre eg...
82 500 000 HUF
1 586 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47735356)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szuper lehetőség a II. kerület szívében, a gül baba TÜRBÉJÉNÉL! Ha egy igazán különleges budai lakást keresel, ahol a nyugalo...
88 900 000 HUF
1 367 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29359235)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Szobás családi fészek az Alacska lakótelepen, teljes körűen felújítva! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest X...
99 800 000 HUF
1 096 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (53491375)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 900 000 HUF
1 706 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34338746)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 900 000 HUF
1 706 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal