Eladó tégla lakás Budapest (19764 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 764 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47359126)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központjához közel egy jó állapotú 57 nm-es lakás parkra néző erkéllyel, klímával, saját tárolóval, rendezett csús...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65374177)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24697367)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68433334)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ez a családi ház nemcsak hogy kiváló választás azok számára, akik a városi kényelmet kedvelik, de szeretnének zöld, nyugodt kör...
138 900 000 HUF
999 280 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32694593)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 93 m²-es, új építésű, energiatakarékos lakás 41 m² tetőterasszal a XVIII. kerület kedvelt városrészében, Bókaytelepen...
120 600 000 HUF
1 296 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73712497)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium újépítésű lakások a 18. kerület központjában modern otthon, megbízható kivitelező, biztos minőség! Budapest 18. kerület...
86 900 000 HUF
1 022 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77344143)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVIII. kerület bókay-kert szívében! Xviii. kerület közkedvelt részén a Bókay kert szomszédságában eladó egy otthonos, hangulato...
100 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94659764)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77367725)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Pesterzsébet kedvelt részén, a piachoz közel eladó egy 112 m²-es, két önálló lakrészes, teljeskörűen felújított lakás! Olyan ot...
72 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24327238)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88423745)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy napfényes, nettó 113 négyzetméteres, két szintes társasház felső szintje zöldövezeti környezetben. Ez az ngatlan dupl...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (57453575)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (16553879)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Pasaréti tér közelében rendkívül jó megközelíthetőségnél, kevés lakásos társasházban eladóvá vált egy 69 nm-es, DNY-i fekvésű...
105 000 000 HUF
1 521 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93895399)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben, Fodor Gyula által tervezett, századfordulós, liftes ház magas emeletén tágas lakás eladó. A lakás helyiségei...
91 885 000 HUF
1 120 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (75395398)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XX. kerület szélén Soroksárhoz közel, zárt lakóparkon belüli belső két szintesálomotthon autóbeállási lehetőséggel, saját 24nm-...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38824626)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44123195)
25 napja a megveszLAK-on