Eladó tégla lakás Budapest (19766 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 766 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75588944)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (98434439)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert, Panorámás terasz, Alacsony rezsi! Saját szigetre vágyik a városon belül? Megtalálta! Budapest III. kerületének l...
106 000 000 HUF
1 630 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57543868)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, napfényes félszuterén lakás eladó Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közleked...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (32534319)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (74224484)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42132945)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. Az ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93483833)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (75659863)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Város...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83977892)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Király utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. a lakásban...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33266137)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VIII. kerületének kedvelt, folyamatosan fejlődő részén! Megvételre kínálok egy 4. emeleten található, kivá...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46765727)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29734758)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos garzon Zugló szívében. Kiváló közlekedés, ideális befektetés! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest XIV....
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (37697774)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos álomotthon a Helikopter lakóparkban, Saját kerttel és beállóval! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Bu...
95 900 000 HUF
1 598 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43716733)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári elegancia és csend a Nyugati szomszédságában, 3 külön nyíló szobás lakás eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! Helys...
96 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29457495)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fejlesztési projekt a Ráday utcában: 2 garzon + beépíthető padlástér! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest IX. ...
91 900 000 HUF
1 531 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74673474)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus teraszos álomotthon Zuglóban, 70 nm modern elegancia Alsórákoson! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest XI...
139 900 000 HUF
2 088 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49235695)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kettő az egyben! Két külön bejáratú garzon Terézváros szívében! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest VI. kerüle...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (83259334)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Eladó 5 szobás lakás*** A Csepel-Királyerdő déli részén eladó ez a 111 nm-es, kiváló elosztású lakás egy mindössze négy laká...
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (29375663)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start hitelre alkalmas ingatlan CSEPEL-SÉTÁNYOKON! Eladó 48 m2-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhelyez...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74923191)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti életérzés a városban! Ha szereted a modern városi hangulatot, de nem a...
85 500 000 HUF
1 781 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal