Eladó tégla lakás Budapest (19769 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 769 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91942318)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó berendezett lakás kiváló közlekedéssel – Budapest VIII. kerület, Baross utca Eladó jó elhelyezkedésű, normál állapotú, t...
39 500 000 HUF
1 316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (82923154)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy otthont, ahol a mindennapok maga a kényelem, a stílus és a városi elegancia szimfóniája! Most megérkezett az, ...
149 900 000 HUF
1 763 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54293544)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Vámház körúton egy páratlan adottságokkal rendelkező, rendkívül világos lakás, amely karnyújtásnyira található a Váci u...
91 900 000 HUF
1 557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57358987)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az ingatlan haszonélvezővel együtt eladó az ingatlant csak kivülről tudjuk megtekinteni Palotanegyedben 2 lakássá alakítható, n...
50 000 000 HUF
617 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (26934557)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretne Budapest egyik legkiemeltebb környékén élni, vagy inkább befektetésre vásárolna? Rövidtávú kiadásra keres lakást? Eset...
129 000 000 HUF
1 032 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96519474)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretnének egy tágas, jó elrendezésű, felújított lakásban élni? Egyedül, vagy párjával szeretne egy ideális otthont teremteni?...
99 500 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54933955)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szeretne egy tágas, lenyűgöző panorámával rendelkező, újszerű otthonban élni? Fontos Önnek a budai nyugalom, a hatalmas terasz ...
164 990 000 HUF
1 499 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39945434)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 93 nm-es lakás Újlipótváros szívében! Budapest egyik legfelkapottabb környékén Főbb jellemzők: Alapterület: 93 nm Szob...
103 000 000 HUF
1 107 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77747527)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán, egy háromszintes társasházban kínálok eladásra egy remek elrendezésű, kertkapcsolatos téglalakást. A hosszú előszobáb...
113 900 000 HUF
1 460 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29957643)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Móricz Zsigmond körtéren kínálom eladásra ezt az 53 m²-es, 5. emeleti, liftes társash...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47382323)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Városi panoráma a 9. emeletről – 75 m² + 33 m² terasz – allure residence, Vágóhíd utca 3. (Kizárólag NÁLUNK)** Van lakás. És...
149 900 000 HUF
1 629 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68737554)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a különleges, 31 négyzetméteres, kiváló állapotú téglaépítésű lakást Budapest XVIII. kerületében, Rendessytelep...
34 999 900 HUF
1 129 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47641395)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A IX. kerület folyamatosan fejlődő, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy 48, 5 m²-es, 3. emeleti, erkélyes lakást r...
65 000 000 HUF
1 326 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95772845)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
A Petőfi téren álló, 1910-ben épült ház nem csupán egy belvárosi társasház, hanem Budapest történetének egy karakteres lenyomat...
299 900 000 HUF
2 142 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (18674541)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budai Vár tövében, a Váralja egyik legkarakteresebb utcáján kínálunk megvételre egy kívül-belül felújított társasházban talál...
189 900 000 HUF
3 014 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76521599)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A XI. kerületben eladó egy 91 nm-es lakás, amely egy háromlakásos, háromszintes 2022-ben épült társasház legnagyobb lakása. Hos...
304 000 000 HUF
3 340 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75767795)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerületben eladó egy 84 nm-es lakás, amely egy háromlakásos, háromszintes 2022-ben épült társasház első emeleti lakása. H...
287 000 000 HUF
3 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37458394)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerületben eladó egy 70 nm-es lakás, amely egy háromlakásos, háromszintes 2022-ben épült társasház második emeleti lakása...
283 000 000 HUF
4 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37749194)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A patinás Bauhaus-stílusú sarokház második emeleti lakásába lépve hihetetlenül tágas, pompázatos tér fogad. Már az első lépésk...
335 000 000 HUF
3 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52897354)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
107 Nm -es, napos, két erkélyes, csendes duplex lakás eladó a II. kerületben, Budán, Rózsadomb tetején, Törökvész városrészben....
173 900 000 HUF
1 625 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal