Eladó tégla lakás Budapest (19769 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 769 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29329373)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rothschild ház Jászai Mari tér mellett, jó állapotú lakásA Jászai Mari tértől pár perc sétára, a Hollán Ernő utca és a Szent Is...
97 000 000 HUF
2 155 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43476424)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rothschild ház Jászai Mari tér mellett, jó állapotú lakás A Jászai Mari tértől pár perc sétára, a Hollán Ernő utca és a Szent ...
97 000 000 HUF
2 155 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (79474589)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 nm-es, jó állapotú földszinti ingatlan a 4. kerület csendes, nyugodt részén A lakás 2019-ben jelentős felújításon...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36443713)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75872377)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, napfényes otthon eladó! Keresi az ideális befektetést, vagy saját álomotthonát a város szívében? Megtalálta...
85 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34615383)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Bajza utcában jó állapotú, liftes házban egy 52 m2-es, igényesen, teljeskörűe...
94 900 000 HUF
1 825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57977548)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerület Egyetem tér és Váci utca szomszédságában eladó egy 89m2-es, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobával + vendégmosdóval...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95478923)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Átalakítható otthon a Visegrádi utcában – amikor a tér és a lehetőség találkozik A XIII. kerület egyik legjobban működő részén...
99 950 000 HUF
1 469 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39413444)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Letisztult otthon Újlipótvárosban azoknak, akik nem akarnak kompromisszumot A XIII. kerület egyik legstabilabb értékű városrés...
59 999 000 HUF
1 714 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35233879)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központjához közel egy jó állapotú 57 nm-es lakás parkra néző erkéllyel, klímával, saját tárolóval, rendezett csús...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (36444819)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsi. Budapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34759746)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon Újpest Zöldövezetében! Eladó egy minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított, 86 nm-es álomotthon a G...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25749373)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. A XIII. És IV. kerület határán, kivál...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93734839)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Újpesti Piac közelében, karbantartott társasházban kínálunk megvételre egy 26 nm-es, 1 szoba + galériás, földszinti téglalak...
38 900 000 HUF
1 496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32939774)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó kétszintes, kertkapcsolatos lakás – kiváló lehetőség a x. kerületben! Eladásra kínálunk egy tulajdoni lapon 34 m²-es, a...
52 900 000 HUF
1 555 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45747559)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es, tégla építésű lakás a Váci út közelében, egy rendezett társasház 2. emeletén. Az ingatlan praktikus elrende...
67 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72924747)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerület kedvelt részén, a Hengermalom úton található ez a világos, igényesen kialakított lakás, amely ideális választás saj...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37332675)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Intimitás, csend, panoráma, kényelem egy helyen! Törökvész csendes, panorámás DNY-i lejtőjén eladóvá vált egy sorházi lakás. ...
259 000 000 HUF
1 407 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26768955)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosban egy 53 m²-es, kiváló adottságokkal rendelkező lakás. Az ingatlan jelenleg két szobás, de  akár nappali és...
72 000 000 HUF
1 358 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (29227437)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 ...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal