Eladó tégla lakás Budapest (19926 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 926 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86337972)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy új, modern lakás vár rád Budapest szívében, Angyalföldön! Ez a prémium kivitelezésű, 43, 95 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 724 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93977743)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
12. kerület, Svábhegy ősfás területén egy közel 3, 5 hektáros területen lévő kortárs villaépületek épülnek. a főépület homlokza...
425 000 000 HUF
3 828 828 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25331659)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
1. kerület, Krisztinaváros egyik legfelkapottabb környékén kedvező áron újszerű, dupla erkélyes lakás eladó a főbb paraméterekk...
119 990 000 HUF
1 935 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35787779)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi design, privát wellness és valódi városi életstílus az v. kerület szívében! A Belváros egyik legkeresettebb részén kín...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (69443534)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Időtálló elegancia a Várkert Bazár szomszédságában, kivételes kilátással! Budapest i. kerületének egyik legpatinásabb részén ...
267 000 000 HUF
2 810 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47831277)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes lakás a város szívében Eladásra kínálunk a VI. kerületi Paulay Ede utcában egy 2. emeleti 50 nm-es lakást. A lokáció: ...
81 000 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49259789)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, 65 m²-es, nappali + 2 szobás lakást, egy rendezett, 1930 körül épült, po...
100 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74844715)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, az Újbuda Garden lakóparkból kínálunk eladásra egy Nappali + 1 szobás, 4. emeleti lak...
94 900 000 HUF
2 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63527194)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, tégla lakás a XIV kerületben, mely Herminamező társasházi és családi házas zöldövezeti környezetében talá...
109 000 000 HUF
1 058 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87483292)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Allee Bevásárló Központ 8perc! Kedves Érdeklődő! Budapest egyik legkedveltebb városrészében, Albertfalván, a Kondorosi úton t...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74472668)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertes ház élmény az 5. emeleten – Exkluzív Penthouse-érzés a Marina-parton! Vágyik a zöld kertre, de nem akar lemondani a vár...
222 000 000 HUF
1 261 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33344424)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, igényes környezetben lévő, tehermentes, azonnal költözhető, tetőtéri lakás kerül most értékesítésre a Kappel Emília ut...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74589427)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy olyan otthont a város szívében, presztízs környezetben ahol minden reggel lenyűgöző kilátás fogadja. Ez a külö...
159 900 000 HUF
2 024 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77134417)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Kertkapcsolatos Lakás Hosszúréten – Újszerű, Világos Otthon Tágas Terekkel! XI. kerületben eladó Hosszúréten, a csendes...
209 000 000 HUF
1 866 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31374499)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári Lakás Belvárosi Környezetben, V. kerület Egyik Legjobb Utcájában Eladó! V. kerületben, az Október 6. Utcában, liftes...
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84924335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre Kínálok a Mérnök Utcában, a Madeira Rezidenciában, Egy Új Építésű, 41 m2-Es, 2 Szobás, Amerikai Konyhás, ERKÉLYEs, N...
96 500 000 HUF
2 353 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23525374)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ahol a horizont az otthona részévé válik, Luxus és panoráma Máriaremetén Vannak otthonok, amelyek már az első pillanatban rabul...
169 000 000 HUF
1 536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (53859736)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Budapest XVII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Rákoscsabán, csendes, ny...
81 900 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95791836)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy 54nm-Es (+14nm terasz), Lakás Napelemrendszerrel. A napelem rendsze...
119 850 000 HUF
2 219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34734693)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne egy olyan otthonban élni, ahol a belvárosi életérzés és a nyugodt lakókörnyezet tökéletes egyensúlyban van? Van egy jó...
99 000 000 HUF
1 394 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal