Eladó tégla lakás Budapest (19935 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 935 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (64777293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest központi részén, Herminamezőn szuper lakás! Eladó egy 1, 5 szobás bútozott, gépesített lakás az Ilka utcában. Az ign...
62 900 000 HUF
1 655 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (88759743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Luxus Lakás Szervita tér közelében Ez a modern, első emeleti luxuslakás 2023 őszén teljes felújításon esett át. Hála az ...
224 900 000 HUF
2 742 682 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33438392)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 4szobás, 3. emeleti, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Vár...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39778193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakrészként is használható, dupla komfortos, jó állapotú lakás a nagymező utcánál, teraszkapcsolattal! VI. kerület,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59542693)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teljes körűen felújított, 2 szintes, 4 szobás otthon a 4. kerületben kiváló helyen, parkok és a duna KÖZELÉBEN! A 4. kerület ...
74 990 000 HUF
1 086 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (81882233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XI. kerületben a Csíky utcában liftes társasház második emeletén kínálunk lakásokat a Műegyetem közelében! a lakások udvari é...
48 200 000 HUF
1 853 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93964419)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló ajánlat Csepelen stílus, biztonság és harmónia egy helyen. Eladó egy 80 nm-es, első emeleti lakást a XXI. kerületben, ...
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47149654)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (41895941)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, felújított, 3 szobás lakás pestújhelyen, terasszal, GARÁZZSAL! Eladó Budapest XV. kerületében, Pestújhely csendes,...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75496157)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti, teljes szintet elfoglaló 246 m2-es lakás eladó. A lakás jelenleg 3 egységre tagolt...
620 000 000 HUF
2 520 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24537333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként műk...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49785743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern, erkélyes 3 szobás lakás garázzsal és kertkapcsolattal Zuglóban Eladásra kínálunk egy igényes, 66 nm-es, 3 szobás...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37679634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
English description BELOW! ! ! Teljes körűen felújított, bútorozott lakás eladó a 7. kerületben, a Garay utcában! Budapest V...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (89859334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51135785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 87 nm-es, teljes körűen felújított lakás liftes társasházban! Eladásra kínálunk egy tágas, 87 négyzetméteres,...
125 000 000 HUF
1 436 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (98167646)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Új építésű kis létszámú társasház, Újpest központjába! Hamarosan költözhető! Új építésű társasház második emeletén kínálunk...
112 910 000 HUF
1 328 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (46284342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű kis létszámú társasház, Újpest központjába! Hamarosan költözhető! Új építésű társasház első második emeletén kín...
111 330 000 HUF
1 325 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (29343544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
120 350 000 HUF
1 337 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85944961)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A hár...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72474241)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszebb,...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal