Eladó tégla lakás Budapest (19935 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 935 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13664999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zugló, Alsórákos csendes részén, a Gervay utcában egy belső kétszintes, klimatizált lakás egy mindössze 6 lakásos, rendez...
78 900 000 HUF
1 678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44417494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás penthouse lakás a Római-parton, a Római Terrasse lakóparkban! A Duna közvetlen közelében, a közkedvelt Római-...
212 000 000 HUF
2 436 781 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76796345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kérem tekintse meg az ingatlanhoz tartozó virtuális sétát és videót mielőtt tovább olvas! Eladó Budapest XXIII. kerület közke...
58 900 000 HUF
1 202 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28782971)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium dizájnlakás – két külön lakrésszel, azonnal költözhető, csendes belvárosi KÖRNYEZETBEN! For English please scroll dow...
84 900 000 HUF
1 886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (83737566)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiemelkedő környezetben, igényes otthon, elérhető áron! INGATLAN HELYSZÍNE: II. kerület Törökvész részén található, a Nagybán...
391 000 000 HUF
2 369 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94227463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló közlekedési adottságokkal, a belváros közelében eladó egy földszinti, 51 m²-es ingatlan, amely garzonlakásként, üzlethel...
59 990 000 HUF
1 176 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65784617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A VIII. kerület szívében, kiváló közlekedési adottságokkal eladó egy kilencedik emeleti, öt éve teljeskörűn felújított 92 m2-es...
138 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95995662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63694283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kuriózum a fashion streeten világos, elegáns, 71 nm-es lakás eladó Budapest SZÍVÉBEN! Eladó egy igazán különleges ingatlan Bu...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94537931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68973765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes lak...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73644744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetési stabilitás és modern élettér a IX. kerületi Vaskapu utcában Eladó egy 44 m²-es, amerikai konyhás nappalival rendel...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43986364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fashion Street Legacy | Exkluzivitás a Kempinski Szomszédságában Vannak ingatlanok, amelyek felette állnak a piaci hullámzásna...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (31856758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
English below! Stílusos, napfényes otthon a Corvin-negyed szívében azonnal költözhető! Eladó egy 30 m²-es, teljes körűen felújí...
61 900 000 HUF
2 063 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97428822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Corvin sétányon! ! Egy 4. emeleti, jó állapotú, erkélyes, 3 szobás ingatlan a Cordia Fontana Házban. a belváros közepén,...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63959494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes lakás a PALOTANEGYEDBEN! Az ingatlan a VIII. kerület legjobb részén a palotanegyedben található, egy rendezett...
99 000 000 HUF
1 302 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52995313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98985364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIII. kerületben, Újlipótváros kedvelt részén, a Hegedűs Gyula utcában egy második emeleti, utcára néző, erkélyes, napos egyedi...
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79579499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező, 2024-ben épült luxuslakás a XII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kis-Svábh...
399 900 000 HUF
4 394 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38941557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó prémium minőségben felújított, különleges stílusú lakás az Andrássy úton! Budapest VI. kerületének egyik legkiemelkedőb...
79 900 000 HUF
2 219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal