Eladó tégla lakás Budapest (19927 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 927 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75975575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53893142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frissen, 2023-ban felújított, tégla építésű ingatlan szuterén szintjén elhelyezkedő lakásnak kialakított helyiség, am...
73 000 000 HUF
973 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34832556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 2014-ben teljesen műszakilag felújított, tágas tégla építésű ingatlan a belvárosi VI. kerület szívében. Ne hagyja ki...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77548729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
English description BELOW! ! ! Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a Hun utcában – azonnal költözhető...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (37476271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
14. kerület frekventál részén eladó fiatalos és modern lakások az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Zugló frekventált részén, jó ...
192 200 000 HUF
1 325 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42684982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
105 800 000 HUF
1 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95714672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elegáns nagypolgári otthon a Dorottya utcában – klasszikus hangulat a belváros szívében! Eladásra kínálok egy 1. emeleti, 72 ...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73394531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
III. kerület határán, a Mátyáshegyen kertkapcsolatos luxuslakás eladó garázzsal! Eladásra kínálunk egy 166 m²-es, földszinti, ...
326 000 000 HUF
1 963 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (78332153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetőknek és otthonkeresőknek egyaránt ajánlott! Budán, a XI. kerületben, a Villányi út legkedveltebb részén eladó egy maga...
150 000 000 HUF
1 485 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73438877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elegáns, erkélyes, luxus design lakás a II. kerület szívében, a Szász Károly utca csendes szakaszán! Az ingatlan a II. kerület...
164 000 000 HUF
1 975 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47476943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Óbudán Amennyiben Ön saját részre, vagy befektetési szándékkal keres Óbudán ingatlant, engedje meg, hogy ...
74 900 000 HUF
1 269 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (76755759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Penthouse Lakás Budapest XVI. kerületében Örökpanorámás, Két Teraszos Luxuslakás! Főbb jellemzők: 133 m²-es lakás + 126m²...
180 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66744825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest szívében Eladó egy igazán különleges, 6 szobás + galériás, teraszos lakás az Eötvös utcában Budapest egyik legkereset...
164 900 000 HUF
1 421 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27524527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis lakás a Belváros szívében. Kiváló lehetőség otthonkeresőknek, befektetőknek egyaránt. a...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44465497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, VIII. kerület, Dobozi utca Eladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 n...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (51987514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Rákospalota családi házas övezetében egy 141, 83 m2-es lakás + terasz 50%-on beszámítva, 10 m2 = 151, 83 m2, amely egy 1....
79 000 000 HUF
530 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (59695545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületi Sun Palace lakóparkban eladó egy 54 nm-es, nappali és egy hálószobás tágas lakás, beépített szekrényekke...
91 500 000 HUF
1 694 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44924324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zuglóban a XIV. kerületben egy 64, 2 m2 + 6, 2 m2-es loggiás, 3. emeleti 3 szobás lakás. Zöld-hitel és CSOK igénybe vétel...
105 990 000 HUF
1 656 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13559833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, VIII. kerület, Dobozi utcaEladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 nm...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37197934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal