Eladó tégla lakás Budapest (19911 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 911 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26443452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladókBudapest 14. kerületének központjában, Zugló szívébe...
192 000 000 HUF
1 465 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44394448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19575343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88974264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
70 730 000 HUF
1 768 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45739454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
145 220 000 HUF
1 885 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24839659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
97 790 000 HUF
1 527 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79143236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. , 2. Ker. Szépvölgyi út csendes mellékutcájában felújított lakás eladó GARÁZZSAL For English, please, switch Szeretne a Kol...
150 000 000 HUF
1 612 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53667562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, világos, nagy belmagasságú lakás eladó kiváló otthon vagy befektetés! Világos lakás Budapest zöld s...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53239476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74234249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65339324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Józsefváros szívében, kialakuló új lakásprojektben 40-44 db, 31-123 m2 közötti, 1-4 szobás lakás vár vásárlóra. a lakások kia...
76 000 000 HUF
1 688 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77274214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Józsefváros szívében, kialakuló új lakásprojektben 40-44 db, 31 és 123 m2 közötti, 1-4 szobás lakás vár vásárlóra. a lakások ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95336773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a rendkívüli, 1941-ben épült belvárosi bauhaus stílusú lakást, amely egy csendes utcában található, de még...
600 000 EUR
2 024 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73749351)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 4 szobás, 112 nm újszerű lakás, 253 nm saját telken, parkosított kerttel CSILLAGHEGYEN ELADÓ egy saját cálra és kiad...
159 000 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93999343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Izabella utcában kiváló elhelyezkedésű 103 m2-es felújítandó földszinti polgári lakás eladó. a HÁZRÓLAz 1900-as évekbe...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82352775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív polgári lakás Budapest szívében Tágas terek, kivételes lokáció! Álmodozik egy belvárosi otthonról, amely elegáns, jól ...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33343341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó beosztású lakás az Oktogonnál. Az Eötvös utcában 114 négyzetméteres, jó beosztású (körbejárható) utcai lakás eladó. a fűtésr...
115 000 000 HUF
1 008 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45244742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás az ikonikus Andrássy úttól mindössze néhány lépésre! A lakás a népszerű Kodály körönd közelében, az Andrássy út s...
127 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36326773)