Eladó tégla lakás Budapest (19910 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 910 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77163861)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dózsa György úton Városligetre néző, alakítható 4 szobás saroklakás eladóRendezett, liftes társasház második emeletén eladó ez ...
109 000 000 HUF
900 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95985328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, kiváló állapotú lakás a Podmaniczky utca elején! ! 80 Nm/115 mio FtScroll down for english! Tág...
110 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68453575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76413288)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a rózsák terénél (az Izabella és a Dohány utcák által ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99647332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívébenEladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti inga...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44547234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Világos Lakás a XIII. kerület SzívébenEladó egy 93 m²-es, világos lakás a XIII. kerület központi részén. Az ingatlan egy ...
102 900 000 HUF
1 106 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24144392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, kiváló állapotú lakás a Podmaniczky utca elején! - 80 m2 - 2 szoba - galéria - tágas terek, 4...
110 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43483877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó különleges, kétlakrészes ingatlan a Károlyi Kert közelében. Az v. kerület egyik legkedveltebb részén, mindössze pár lépé...
109 800 000 HUF
1 389 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75894464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi prémium otthon 116 m2 modern elegancia, kompromisszumok nélkül! Eladó egy 116 m2-es, teljes körűen felújított, 3 sz...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29346834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! a VIII. kerületben a Kálvin térnél eladó egyben egy félszuterén egyéb helység elnevezésű ingatlan. Az inga...
99 000 000 HUF
755 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78853198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szent István körút elején belső 2 szintes lakás kifejezetten frekventált környezetben, kiváló befektetési lehetőség illetve saj...
94 900 000 HUF
1 078 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14697446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42544487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 14. kerületének közkedvelt, csendes utcájában, az Ilka utcában kínálok eladásra egy 96 m2-es, 3 szobás, erkélyes, telj...
130 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (14343376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a II. kerületi Pasarét egyik legcsendesebb utcájában egy 84 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan a Torockó kö...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94633944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest x. kerület, Kőbánya városközpontjában kínálunk megvételre egy 51 m2 alapterületű, teljes körűen felújított, magasfölds...
79 800 000 HUF
1 564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88392752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű garzon, alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez az újépítésű, 35 nm-es, 1 szobás, 2. emeleti, udvarra néző lakás...
52 750 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93331793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes, 97nm-es, 4 szobás, tágas 27 m2-es világos nappalival és télikerttel ELADÓ. Budapest 6. kerületében, a pesti...
210 000 000 HUF
2 164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37738316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakás alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez a 35 nm-es, 3. emeleti, udvarra néző újépítésű lakás a Keleti pály...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55978448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
150 670 000 HUF
1 772 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (58545865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső kétszintes 2 szobás, 30-nm es terasszal rendelkező 76nm-es lakás eladó. Budapest 6. kerületében, a pesti Broadway közel...
139 754 500 HUF
1 863 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal