rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37258354)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Libakerti városrészében, rendezett társasház 1. emeletén, 2 különnyíló szobás, erkélyes, kiváló állapotú, felújított t...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66963798)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség az Egyetem főépülete közelében! Debrecenben, a Nagy Lajos Király téren eladásra kínálok egy egy 117 nm-es, am...
107 000 000 HUF
914 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47944627)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! Eladó egy teljes körűen felújított, modern lakás a Dóczy József utcán az orvosi egyetem mellett! Az ingatla...
82 800 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54339568)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Exkluzív lakás eladó Debrecen frekventált részén – az Egyetem közvetlen közelében! Ha egy igazán különleges, tágas és sokolda...
134 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93971454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetem Tower Debrecen tetején, ez nem ingatlan ez életstílus! Ez nem csak egy lakás, ez státuszszimbólum. Az Egyetem Tower leg...
222 000 000 HUF
2 439 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (71438393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik frekventált környékén, téglaépítésű társasházban, 1. emeleti, 3 szoba 75 nm-es, gázcirkó fűtésű, jó állapotú, er...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59277358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetem Tower – Debrecen tetején, ez nem ingatlan – ez életstílus! Ez nem csak egy lakás, ez státuszszimbólum. Az Egyetem Tow...
222 000 000 HUF
2 439 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 7 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78342324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerdőn az Egyetemtől 10 perc sétára. Teljes mértékben felújított, új vezetékkel ellátott, korszerűsített lakás azonnal költö...
80 HUF
1 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34625545)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegyei Debrecen Biczó István kertségében eladó egy 2 szoba, nappalis 62 nm-es lakóház. a lakás beton alapra ve...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67451417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belváros Nagyállomás közeli részében, egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet ...
37 900 000 HUF
971 794 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32124535)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Debrecenben az Ibolya utcában eladó, felújított 23 m2-es, 1 szobás garzonlakás a 3. emeleten. Minimális re...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97948587)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tökéletes egyetemi lakás, kiváló befektetés! Okos befektetést keres, vagy kényelmes otthont az egyetem közelében? Az Ibolya u...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14275693)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 6 Tájolása: Keleti tájolá...
41 500 000 HUF
1 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49354961)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása EXKLUZÍV új építésű lakások Debrecen BELVÁROSÁBAN PRÉMIUM életminőség | időtálló érték | bevezető ár: 1. 39...
42 386 000 HUF
1 513 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (82724355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (51235747)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, eladó, egy 35 m2-es 1+1 szobás, mért fűtéses, klímás, alacsony rezsive...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal