rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67638984)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy különleges, felújított Nagyerdei övezetben lévő lakást. Az ingatlan Debrecenben a Komlóssy úton az Egyet...
128 500 000 HUF
1 427 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49443395)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség az Egyetem főépülete közelében! Debrecenben, a Nagy Lajos Király téren eladásra kínálok egy egy 117 nm-es, am...
107 000 000 HUF
914 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64339747)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, az Egyetemek közelében a Sestakertben egy 51 m2-es, 1, 5 szobás, étkezős napfényes lakás eladó! Lakás jellemzői:...
61 500 000 HUF
1 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39899929)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Poroszlay úton eladó egy felújított, magasföldszinti, 55 m2 + Loggiás, 2 szobás, társasházi lakás. Az ingatlan mode...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77933783)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényes otthon a Nagyerdő közelében ahol a nyugalom és a belvárosi életstílus találkozikDebrecen egyik legkedveltebb részén, a ...
112 000 000 HUF
1 131 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93551343)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényes otthon a Nagyerdő közelében ahol a nyugalom és a belvárosi életstílus találkozik. Debrecen egyik legkedveltebb részén...
103 000 000 HUF
1 040 404 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97148733)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legértékállóbb és legkeresettebb lokációjában, az Egyetemváros szívében, a modern és exkluzív Dóczy Park lakópar...
99 500 000 HUF
1 463 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76273939)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkuképes! Debrecenben, az Egyetem sugárúton eladó egy 51 m²-es, 2 + 1 félszobás, 1. emeleti téglalakás. Az ingatlan három ...
57 900 000 HUF
1 135 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38542899)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Nagyerdő, Poroszlay út 3. Szám alatt található újabb építésű, liftes társasházban eladó 1. emeleti, 101 nm-es, nappal...
140 000 000 HUF
1 386 138 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45692628)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt városrészében, a Sestakertben, a Thomas Mann utcában, négyemeletes társasházban kínálunk megvételre egy parkra...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66468689)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Sestakert, Egyetem sugárúti, zárt udvaros, tégla építésű társasház földszintjén, 60m2 alapterületű, 2 nagy szobás, kül...
72 900 000 HUF
1 215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46954491)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás Debrecenben, az egyetemek közelében! Debrecen kedvelt részén, a Thomas Mann utcában eladó egy 43 m²-es,...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76725986)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen-Sestakert, az Egyetem Főépületétől 3 perc sétára eladó egy 81 nm-es téglaépítésű társasházban 2. emeleti, 3 hálószoba ...
98 000 000 HUF
1 209 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77247251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Debrecen, Sestakert (Komlóssy út), 118/98 m2-es, belső 2 szintes, 3+2 szobás, 2 erkélyes, liftes társasházban, tt lakás eladó! ...
119 900 000 HUF
1 016 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63643527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, Egyetemváros szívében, a Dóczy Parkban, az egyetem közvetlen szomszédságában kínál...
99 500 000 HUF
1 292 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77359726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes, parkra néző lakás az Egyetem sugárúton – csak beköltözni kell Debrecen egyik legkeresettebb városrészébe...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95226834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy exkluzív földszinti lakást Debrecen Sestakert városrészében, a Dóczy utcában. Ez a téglaépítésű társasház...
150 000 000 HUF
1 630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 17 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78342324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerdőn az Egyetemtől 10 perc sétára. Teljes mértékben felújított, új vezetékkel ellátott, korszerűsített lakás azonnal költö...
80 HUF
1 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal