Eladó tégla lakás Eger (353 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 353 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (42474462)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az Otp Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Eger, stílusos, 53 m2-es, első emeleti, teljes körűen felújított lakás ...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (67366575)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Mátyás Király úton, 54 m2-es, erkélyes lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla építésű társasház 4. emeletén, re...
43 000 000 HUF
796 296 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (82333743)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger közkedvelt városrészében, a Hatvani hóstyán kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, 61 m2-es lakást, amely egy mindössze 5 ...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34382273)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, felújított, azonnal kiadható tetőtéri lakás Egerben, kiváló lokációval! Eger közke...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (99254375)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes lakás zárt udvaros társasházban - Eger maklári hóstyán Eladásra kínálunk Eger közkedvelt Maklári hóstya városr...
79 500 000 HUF
1 074 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (38572492)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
66 180 000 HUF
1 248 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34784342)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkerttől és a strandtól rövid sét...
65 100 000 HUF
1 228 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (27392366)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
74 700 000 HUF
1 224 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (44614794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó akadálymentesített, patakparti lakás Eger belvárosában, liftes társasházban - azonnal költözhető! Belvárosi, patakparti...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (42995856)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, uszoda közelében, kiváló állapotú, 80 nm-es apartman eladó. Az ingatlan egy gondozott lakópark, szigetelt té...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (49449838)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, eladó, igényes, 52 nm-es téglalakás Eger egyik legkedveltebb részén, a Szarvas téren...
62 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (63229336)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (72386429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (84847267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (72743714)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eger egyik legkedveltebb városrészében, Károlyvárosban eladásra kínálok egy belső kétszintes, 100/77 m2-es lakást, amely nem cs...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (59344433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (27835794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Telekessy István utca, 63 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy 12 lakásos társasház első emeletén helyezkedik ...
59 850 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (41779777)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Eger, 91 m2-es lakóparki lakás eladó! Erkélyek, kiváló elrendezés, pré...
108 000 000 HUF
1 186 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (95795343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy örök panorámás, belső kétszintes lakás Egerben a Hajdúhegyen! Eger egyik legkedveltebb városrészében, a Hajdúhegyen...
81 900 000 HUF
802 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (37634979)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Sas utca, 52 m2-es lakás eladó! a napfényes ingatlan, egy négyemeletes, szigetelt téglaépület 2. emeletén, r...
45 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Egerben?