rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Gyöngyösoroszi tégla lakás hirdetés (93229829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 51 m²-es, 2 szobás lakás a Gyöngyösorosziban található Károly-táró lakótelepen. Ez a 2. emeleti, világos otthon tökél...
8 890 000 HUF
174 313 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi tégla lakás hirdetés (86733777)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Jobbágyi településen lévő felújítandó lakást. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (97773243)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Az első lakásvásárlók számára tökéletes lehetőség vár rád Petőfibányán, a Sport utcában! Ideális otthon egy szobával, megfiz...
19 000 000 HUF
463 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi tégla lakás hirdetés (32814748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk családosok számára, akik új otthonra vágynak! a Nógrád vármegye szívében, Jobbágyiba...
21 900 000 HUF
365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (85438323)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibánya csendes, parkosított társasházi részén kínálom eladásra ezt a 38 nm-es, 1 szobás, délnyugati tájol...
25 200 000 HUF
663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (96467482)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Felújított alagsori tégla lakás eladó – családiház csere is szoba jöhet, értékegyeztetéssel! ✨ ✔Információk: a tulajdonos ál...
33 900 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (54494936)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Petőfibányán, kínálom eladásra ezt a két szobás 58 nm-es azonnal költözhető nyugati tájolású társasházi lakást....
36 400 000 HUF
627 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (85335863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
5 000 000 HUF
63 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (87375597)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, Zagyvaszántó településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, téglaépítésű, tehermentes 2+3 szobás, 1. emeleti lakást...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (45335958)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 1 Épület emeleteinek száma: 1 Tájolása: Keleti tájolás...
22 500 000 HUF
244 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csécsei egyéb lakás hirdetés (43157264)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
✨ Eladó működő üzlethelyiség Csécsén – Söröző és Lottózó egyben ✨ Nógrád megyében, Budapesttől mindössze 60 km-re, Csécse főut...
24 600 000 HUF
123 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (39445944)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás Gyöngyös belvárosában, kertkapcsolattal és vállalkozási lehetőségekkel. Heves megye Gyöngyös belvárosán...
28 500 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (32513557)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyöngyösön, a Szövetkezet utcában egy 48 m²-es, 2 szobás, erkély nélküli lakás a negyedik emeleten. A lakásban megtörtén...
31 590 000 HUF
658 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (33843347)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, 55 nm-es lakás a Verseny utcában Gyöngyösön, a Verseny utcában eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás r...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (45535487)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös közkedvelt, csendes, dombi városrészében eladó egy 34 m2-es, 4. emeleti, liftes társasházban található, panorámás laká...
32 200 000 HUF
947 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (34241385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtéri, bruttó 62m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
32 400 000 HUF
522 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (52663242)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön a Kolozsvári utcában eladó egy 2. emeleti, 57 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal és műanyag...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (28273572)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös Verseny utcai 2 emeleti 49 m2- és 1. 5 Szobás lakás eladó.
32 900 000 HUF
671 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (26525324)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zőld övezeti nyugodt zárt lépcsőházas, teljesen szigetelt műanyag nyílászárók, minden parkolás ingyenes, minden közelben ovi su...