rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (97773243)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Az első lakásvásárlók számára tökéletes lehetőség vár rád Petőfibányán, a Sport utcában! Ideális otthon egy szobával, megfiz...
19 000 000 HUF
463 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (34944795)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi élet, vidéki nyugalom - Hatvanban! Hatvan Kis Boldogi városrészén eladó jól megközelíthető tégla falazatú két szobás t...
22 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (87375597)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, Zagyvaszántó településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, téglaépítésű, tehermentes 2+3 szobás, 1. emeleti lakást...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (45335958)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 1 Épület emeleteinek száma: 1 Tájolása: Keleti tájolás...
22 500 000 HUF
244 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (85438323)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibánya csendes, parkosított társasházi részén kínálom eladásra ezt a 38 nm-es, 1 szobás, délnyugati tájol...
25 200 000 HUF
663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (44382836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (96467482)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Felújított alagsori tégla lakás eladó – családiház csere is szoba jöhet, értékegyeztetéssel! ✨ ✔Információk: a tulajdonos ál...
33 900 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (73927262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budapesttől 55 km-re elhelyezkedő, jelentős ipari parkkal rendelkező Hatvan város központjában tulajdonostól eladó egy panelp...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (54494936)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Petőfibányán, kínálom eladásra ezt a két szobás 58 nm-es azonnal költözhető nyugati tájolású társasházi lakást....
36 400 000 HUF
627 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (35253752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hatvan belváros közelében ajánlom figyelmébe ezt a felójított lakást. A lépcsőház rendezett, karbantartott, lakás tehermentes...
37 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (15397272)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9
Eladó egy helyrajzi számon nyilvántartott, 4 lakásos társasház egyben, amely kiváló lehetőséget kínál befektetők és fejlesztők ...
39 900 000 HUF
159 600 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (79432497)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A jó elhelyezkedés soha nem megy ki a divatból! Hatvan központjában kínálok megvételre egy 53 m²-es, világos, erkélyes lakást...
39 999 990 HUF
754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (36574494)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó új építésű prémium társasházi lakások a zagyva partján – modern otthonok kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Ha modern, energiatak...
42 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (28587694)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 300 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (38562793)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2