rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szajoli tégla lakás hirdetés (43366767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szajol Újtelepen, a Hunyadi utcában eladásra kínálok egy 54 nm-es, első emeleti, tégla építésű társasházi lakást. Jellemzői: ...
23 990 000 HUF
444 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (27327496)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 2 szobás részben felújított lakást Martfűn! - a lakás főbb jellemző...
25 900 000 HUF
479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (33967332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Martfű egyik zöldövezeti részén, mégis központi elhelyezkedéssel egy 53 négyze...
26 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77639445)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Martfű csendes, mégis jól megközelíthető részén, mindössze 16 km-re Szolnoktól, egy olyan otthon várja új tulajdonosát, ahol mi...
29 200 000 HUF
530 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (73322581)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 43 m2 hasznos alapterületű második emeleti tégla építésű lakás eladó! ...
14 990 000 HUF
348 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73115423)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Törökszentmiklós városközpontjában megvételre kínálunk egy 26 m2 es lakást. Az ingatlan hangulat...
15 800 000 HUF
607 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (23992271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
CASANETWORK Ingatlaniroda megvételre kínálja Törökszentmiklós központjában lévő 1. emeleti lakást az alábbi paraméterekkel: -té...
19 900 000 HUF
337 288 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73573737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Törökszentmiklóson 2 szobás földszinti lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - 1971-ben épült, téglából - 2 szobás, ...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (78359647)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, zöldövezeti otthon várja új lakóit Szolnokon! Eladóvá vált Szolnok egyik parkosított részén egy kiváló elosztású, 53...
23 000 000 HUF
433 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (57996775)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Amit az ingatlanról tudni kell: - 1. emeleti, egész nap szép világos, kényelmes, délnyugati fekvésű - 55 nm-es, erkélyes - 2...
24 800 000 HUF
450 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (35915767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a nagyszerű lehetőséget Szolnok belvárosában! Eladó egy 30 négyzetméteres tégla építésű lakás, amely ideális ...
24 900 000 HUF
830 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92834345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon, a Várkonyi téren egy tégla építésű 54 m2 alapterületű, 2 szobás...
24 900 000 HUF
461 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (93848932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy felújítandó téglalakást Szolnok Meggyesitelep csendes, mégis jól megközelíthető részén. Az ingatlan 40 né...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (87752943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy 3. emeleti, 1 szobás lakást Szolnok abszolút belvárosában, a Boldog S...
25 500 000 HUF
728 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi panel lakás hirdetés (33373714)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Törökszentmiklóson a vasútállomás közelében eladásra kínálok egy 67 m²-es, 3. emeleti lakást. Az ingatlan világos, harmonikus...
25 990 000 HUF
387 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (71897584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi panel lakás hirdetés (64442372)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy törökszentmiklósi 2. emeleti lakást az alábbi paraméterekk...
26 900 000 HUF
560 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95314468)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 99 modern, új kialakítású lakás Szolnok belvárosában, ahol minden adott az igényes, kifinomult élethez – vagy egy hosszú ...
26 900 000 HUF
896 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (85374937)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a Puskás Tivadar körúton szigetelt épületben, tégla építésű, földszinti, 39 nm-es, 1 szobás, jó állapotú, tehermentes, azonnal birtokba vehető társas házi lakás eladó. Irányár: 26, 9 M Ft Érd: 20 231 66 44
26 900 000 HUF
689 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (44379371)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 51 m2-es panel lakást Szolnok, Széchenyi-lakótelepen. Az ingatlan fő...
26 900 000 HUF
527 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kengyelen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal