rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 db
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (42275337)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Maglód kedvelt, csendes részén kertkapcsolatos lakás eladó Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, kertkapcsolat...
99 500 000 HUF
1 309 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (97995383)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Maglódon, csendes családiházas környezetben, szélső sorházi lakás ELADÓ! Maglód Krisztina-telep részén eladó egy 2009-ben épü...
109 000 000 HUF
956 140 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (98941634)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Maglód szívéhez közel – külön bejáratú, kertkapcsolatos lakás eladó! Maglód kedvelt, jól megközelíthető részén, aszfaltozott ...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (57437129)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Maglódon egy 90 nm-es, 4 szobás, belső kétszintes sorházi lakás. Az ingatlanban négy szoba található, egy rendkívül tága...
85 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 4 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57954584)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37452258)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyömrőn, a vasútállomás közelében egy 2008-ban épült, földszinti, 33 nm-es, azonnal költözhető társasházi lakás! Az lak...
45 900 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57497813)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (35541773)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyömrő – 2007-ben épült, jó állapotú sorház eladó! Gyömrő zöldövezeti részén, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy 2...
69 900 000 HUF
944 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (24939341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tégla lakás hirdetés (95576722)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécel egyik legnyugodtabb, friss levegőjű részén, erdőszéli környezetben kínálom megvételre ezt a különleges, 54 m²-es, 1800-as...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (97899224)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (34242878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi tégla lakás hirdetés (14549348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kerepes központi részén, egy 3 lakásos társasházban eladó egy felújítandó, 45 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan tégla falaza...
26 900 000 HUF
538 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28372324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanpiac folyamatosan változik, és Ön most egy kivételes lehetőség előtt áll, amely nem csupán egy lakás, hanem egy ígér...
32 000 000 HUF
1 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76433844)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (25476367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén egy igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik el, üzletek, is...
64 900 HUF
1 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83828537)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel. A lakáshoz tartozik ...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Maglódon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal