Eladó tégla lakás Miskolc (454 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 454 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42794723)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46877481)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54431771)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92697445)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74429844)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
91 875 525 HUF
1 458 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94481724)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A++! ! 14 Lakásos új építésű társasházi lakások Miskolc-Tapolca szívében korlátozott darabszámban 1. 089. 000. - Ft/m2 es áron ...
65 340 000 HUF
1 089 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75839439)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 231 610 HUF
1 414 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67527329)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31425363)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74483756)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39372626)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27937973)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79196435)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92243857)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99334249)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
81 586 050 HUF
1 456 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (16244959)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
112 980 000 HUF
1 526 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27977487)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
94 881 675 HUF
1 530 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53585342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
144 748 800 HUF
1 523 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58446733)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88446342)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal