Eladó tégla lakás Mosonmagyaróvár Moson (96 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 96 db
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (94943628)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mosonmagyaróváron a Mosoni Dunától és a Városközponttól kb. 5 Perc sétára lévő remek adottságokkal rendelkező 61 nm-es, 1. emel...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (27798116)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó: gyönyörűen felújított otthon Mosonmagyaróvár központi, mégis csendes RÉSZÉN Eladásra kínálunk egy magasföldszinti, 53 nm...
53 900 000 HUF
1 016 981 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (62116936)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium életerzés a Gyöngyös lakóparkban – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk egy ékszerdobozt Mosonmagyaróvár egyik legked...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (34362735)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, nyugodt és zöldövezeti részén, a közkedvelt Lajta lakóparkban kínálunk megvételre egy igaz...
77 000 000 HUF
1 184 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (64899256)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (38554264)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, nappali + 3 szobás lakás panorámával a Báger-tóra – Mosonmagyaróvár egyik legjobb részén! Mosonmagyaróvár kedvelt, nyu...
63 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (47597934)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (87229179)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép állapotú, erkélyes lakás garázzsal eladó Mosonmagyaróváron Mosonmagyaróváron kínálunk megvételre egy jó állapotú,  első e...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (24436856)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mosonmagyaróváron, a Mosoni-Dunától és a városközponttól mindössze pár perc sétára kínálok megvételre egy 61 m2-es, 1. emeleti,...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (25522448)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, modern téglalakás a Gyöngyös Lakóparkban, Mosonmagyaróváron – költözésre készen! Fedezze fel ezt a 62 m²-es, újszerű á...
68 900 000 HUF
1 111 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (27732335)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy a Szent István király út pezsgéséből pár lépéssel egy csendes, udvari menedékbe érkezel. Ez az 57 nm-es, kétsz...
44 900 000 HUF
787 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (27732335)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
787 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (46942653)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Eladó lakás Mosonmagyaróváron! ** Megvételre kínálok Mosonmagyaróváron egy **52 m²-es, jó elosztású lakást**, amely **2 külö...
42 900 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (78322335)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó Mosonmagyaróvár – Lúcsony városrész Mosonmagyaróvár közkedvelt, nyugodt és családias L...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (87521449)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, igényes lakás eladó Mosonmagyaróváron – Lajta Lakópark Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Lajta...
77 000 000 HUF
1 283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (82542594)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás eladó Mosonmagyaróváron, a Mofém-telepen – alacsony rezsi, jó elosztás Mosonmagyaróváron, a Mofém-telepen kín...
31 950 000 HUF
887 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (35297999)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már