Eladó tégla lakás Nyíregyháza (603 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 603 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34376799)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Nyíregyházán, az Ungvár sétányon. Szigetelt társasház 5. emeletén található, liftes épületben lévő 62 m²-es, 1 + 2...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24227972)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosban, a Csipke utcán, eladó egy kétlakásos társasházban található ingatlan. a lakás 99 m² alapterületű, háro...
79 900 000 HUF
807 070 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (46359378)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza közkedvelt városrészében, a Fazekas János téren eladó egy 66 m²-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás társasház 8. emeleté...
50 900 000 HUF
771 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83754247)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, az Árpád utcában, az Állomás közelében teljes körűen felújított, 78 m²-es, 2+2 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47626756)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Örökösföldön, Fazekas János téren 1+2 szobás, erkélyes, 66 nm-es lakás eladó panel építésű liftes társasház 8. em...
50 900 000 HUF
771 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (28643453)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! Folyamatosan karban...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39577376)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségű, teljeskörűen felújított lakás saját kocsibeállóval, teljes bútorzattal a mező utcában! Eladó a Mező utcában...
59 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (79653582)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladó egy 69 m²-es, 2 szoba + 2 félszobás, jó elosztású társasházi lakás. Az ingatlan s...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (61394844)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, az Árpád utcában, az Állomás közelében eladó egy teljes körűen felújított, 78 m²-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás e...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94591944)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Árpád utca utcában eladó egy 78 nm-es, második emeleti, teljes körűen felújított lakás. Az inga...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44965993)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Állomás közelében, Árpád utcában 2+2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, teljes körűen felújított 78 nm-es lakás eladó ...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72981144)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán az Árpád utcán eladásra kínálok egy gyönyörűen felújított, 4 külön nyíló szobás, 78 m²-es, panelprogramos társashá...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (48975324)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó tetőtéri lakás Nyíregyháza kedvelt részén Nyíregyháza egyik népszerű, jól megközelíthető, mégis csendes részén kínálunk m...
60 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (29553456)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84757579)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Belvárosi lakás garázzsal eladó Nyíregyházán - Iskola utcában Nyíregyháza belvárosában, az Iskola utcában eladó egy 2. emeleti,...
63 000 000 HUF
969 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34482546)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Ferenc körúton, egy rendezett, négyemeletes társasház magasföldszintjén eladó egy 51 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan prak...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54239229)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladásra kínálok egy földszinten elhelyezkedő, 51 nm-es, 2 szobás lakást, szigetelt, panel építé...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (88885335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Búza tér szomszédságában eladásra kínálok egy 76 nm-es, 2. emeleti társasházi lakást. Az ingatlan felújításon e...
52 500 000 HUF
972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 31 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal