Eladó tégla lakás Nyíregyháza Belváros (208 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 208 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26439779)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Sólyom utcában eladó téglaépítésű, 56 nm-es lakás! A lakás egy rendezett, téglaépít...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13263749)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Kertvárosban, a Legyező utca kedvelt szakaszán kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 83 nm ala...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94354338)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Nyíregyháza szívében, a Szabadtéri Színpad szomszédságában eladó egy több generációs családnak is kényelmes és tágas életteret ...
99 000 000 HUF
454 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44454533)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, Felújított Otthon Nyíregyháza Szívében, Tehermentes és Azonnal Költözhető! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokk...
61 900 000 HUF
910 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58323448)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belváros csendes utcájában 1. emeleti 95m2-es társasházi lakás eladó. a lakás 2019-ben felújításon esett át, korsze...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44432469)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, 69 m2 + 8 m2-es Otthon Nyíregyháza Szívéhez Közel Befektetésnek is Kiváló! Eladásra kínálunk egy tágas, 69 m2 + 8 m...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24227133)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32476935)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Legyen Ön az első lakója! Új állapotú, 78 m2 alapterületű + 12 m2 erkéllyel rendelkező álomotthon a Virág utcában Nyíregyháza e...
73 000 000 HUF
935 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (45133993)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nyíregyháza belvárosban, modern, nagyszerű, különleges belsőszintes lakás eladó! KIVÁLÓ befektetési lehetőség, mivel az ingatl...
93 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25633644)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó belsőszintes lakás Nyíregyháza szívében. Nyíregyháza belvárosában kiváló lokációban eladásra kínálok egy 86 m2 es belsősz...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34391333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, napfényes lakás Nyíregyháza belvárosában, a Holló utcában! Kivételes lehetőség Nyíregyháza belváros és az egyete...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74458488)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 000 000 HUF
935 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83334335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (31757321)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját kerttel és garázzsal - eladó lakás Nyíregyházán! Nyíregyháza kertvárosi részén kínálunk eladásra eg...
67 900 000 HUF
646 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74794923)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (31383774)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
93 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95232645)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24977376)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
61 900 000 HUF
910 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (61179775)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
67 900 000 HUF
646 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39695437)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó álomotthon a belvárosban? Új építésű, kiváló elhelyezkedéssel és páratlan lehetőségekkel! Fedezze fel ezt a 2025-ben épü...
72 036 000 HUF
889 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 11 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal