rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63383242)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89929799)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Érkert városrészében eladó egy tégla építésű társasház 4. emeletén található lakás, amely ideális választás azok sz...
36 300 000 HUF
660 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33333753)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Toldi utcában, eladásra kínálok egy 4. emeleti ( nincs lift ) 55 nm -es, 2 szobás, loggiás, tégla ( szigetelt ) ...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57772757)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Deák Ferenc utcában eladó egy 55 nm-es, tágas és kiváló elrendezésű téglalakás, amely ideális választás lehet a...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (28585143)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ideális első otthon és biztos befektetés, eladó tetőtéri lakás az Érkertben Nyíregyháza Érkert városrészén eladó egy 42 m-es, ...
41 900 000 HUF
997 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93834662)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - vasútállomás, árpád UTCA*** Első otthont keres vagy biztos befekteté...
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (48225648)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - víztoronynál, deák ferenc utca *** Első otthont keres vagy biztos be...
37 500 000 HUF
681 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37373319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan jellemzői: - Érkert övezetében, 4 emeletes társas házban található. - Kelet-Nyugati fekvésű, napfényes lakás. - ...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87728443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elegáns új otthonok Nyíregyháza egyik legkeresettebb környezetében Nyíregyháza kedvelt városrészén, a Kórház közelében hamaros...
30 500 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal