rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83128416)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha olyan otthont keresel, ahol a prémium minőség, a nyugalom és a modern életstílus egyszerre van jelen, akkor ezt a lakást lát...
89 200 000 HUF
1 331 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64674442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Örökösföldön kínálunk eladásra egy tágas, világos, 3 szobás téglalakást. A laká...
59 900 000 HUF
831 944 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Örökösföldön, liftes akadálymentesített társasházban, 67 nm-es, 1+2 szobás, igényesen felújított első emeleti laká...
51 500 000 HUF
768 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (36487374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Praktiker közelében nappali + 2 szobás lakás eladó Nyíregyháza Szatmár Lakóparkban 2. emeleti lakások eladók Nyíre...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 4 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87728443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elegáns új otthonok Nyíregyháza egyik legkeresettebb környezetében Nyíregyháza kedvelt városrészén, a Kórház közelében hamaros...
30 500 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal