Eladó tégla lakás Paks (64 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 64 db
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (85358674)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Paks, új építésű 4 lakásos társasházban 4+1 szobás azonnal költözhető sorházi lakás garázzsal együtt ELADÓ! A földszint plusz...
140 000 000 HUF
1 129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (45733753)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Paks kiemelt belvárosi részén sorház jellegű társasházi ingatlan teljes berendezéssel eladó. A 123, 72nm (133, 9nm) 4 szobás 2...
140 000 000 HUF
1 044 776 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (41943468)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pakson 2022-es építésű ingatlan teljes berendezéssel eladó. Paks kiemelt belvárosi részén sorház jellegű társasházi ingatlan t...
140 000 000 HUF
927 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (94543836)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos 80 m2-es társasházi lakást Paks közkedvelt, óvárosi ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (69919793)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Paks, Szent János utcában három szobás, új építésű kertkapcsolatos lakás ELADÓ! Az ingatlan egy új építésű 4 lakásos társashá...
83 000 000 HUF
1 106 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (26338482)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lakást Paks közkedvelt, óvárosi részén. ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (25472459)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan leírása: Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lakást Paks közkedvel...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (68634965)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (19494259)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (97899785)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (93337629)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bomba ár! ! Igazi ritkaság! Belső kétszintes, földszinti tégla lakás, extra nagy, 12nm-es terasszal eladó! MŰSZAKI: -Műanya...
36 900 000 HUF
636 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (43996366)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Árcsökkenés: -5mFt! Paks városának egyik legkülönlegesebb épületében kínálunk eladásra egy kétszintes, udvari kapcsolattal ren...
69 900 000 HUF
537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (28932197)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó dunai panorámás tégla lakás Paks központjában! AZ ÉPÜLET: -4 szintes társasházi épület 4. emeleti, 55 m2-es lakása. M...
42 490 000 HUF
772 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (94894374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks központjában 83 nm-es téglalakás eladó. Egy kényelmes otthont keres a családjának? Szereti a tágas tereket? Örülne, ha m...
65 900 000 HUF
793 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (83413253)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks főutcáján téglaépítésű lakás eladó. Lakhatási gondjait oldaná meg? Vagy befektetésben gondolkodik? Ez a lakás remek lehet...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (85995285)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pakson téglaépítésű háromszobás erkélyes lakás eladó. Fiatalok figyelem! Egy kitűnő elosztású, jó állapotú lakást kínálok ela...
43 500 000 HUF
669 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (49282922)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pakson, három szobás, kertkapcsolatos új építésű lakás garázzsal együtt ELADÓ! Az ingatlan, a város egyik kedvelt családi ház...
101 990 000 HUF
1 051 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (34872142)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pakson, két szobás, kertkapcsolatos új építésű lakás garázzsal együtt ELADÓ! Az ingatlan, a város egyik kedvelt családi házas...
101 990 000 HUF
1 214 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (49494743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a