rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 12 db
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (53944343)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Százhalombattán egy kitűnő állapotú, dupla teraszos, garázsos, klímás, nettó 94 nm-es, 5 szobás, összkomfor...
94 200 000 HUF
1 002 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (43547713)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel e...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (79223835)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombattán, az Erkel Ferenc körúton eladó, 4 emeletes panelprogramos ház 4. emeletén, egy 54nm-es, délnyugati tájolású, vi...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (33428745)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Százhalombattán egy 62 négyzetéteres szuterén társasházi lakást. Ez a karakteres, egyedi stílusú téglaépület ...
68 000 000 HUF
1 096 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (31899553)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 000 000 HUF
1 096 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (79139357)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kiemelkedően alacsony rezsijű és értékálló otthon, Százhalombatta kedvelt lakóparkjában! Mattakert Lakópark – Százhalombatta ...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (73873349)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (42498324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ötlakásos ház 2026-ban lesz átalakítva, kivitelezve. A tetőtéri lakás 67, 5 nm-es. Helyiségek: -  Közlekedő: 8 nm -  N...
74 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (37526534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Százhalombattán, 400 m-re a központtól, a Csokonai utcában új építésű ikerházfél igényes kivitelezésre vágyó tulajdonosát keres...
113 750 000 HUF
1 210 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 12 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (78395234)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt Déli lakótelepén, a Kodály Zoltán sétány belvároshoz közel eső részén található ez a csendes lakás. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25339997)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Százhalombatta déli lakótelepén! Eladóvá vált Százhalombatta kedvelt részén, a déli lakótelepen egy 55 n...
56 000 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (43925933)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (74522772)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás JÓ állapotú - panelprogramos - zöldre-néző PANORÁMA - szép, meleg OTTHON - konyha ABLAKOS - folyamatosan karbantartott...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (28412949)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás lakás Százhalombattán, a Déli lakótelepen! Százhalombatta kedvelt részén, a Déli lakótelepen kínálunk...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (35346574)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi ...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Százhalombattán?