Eladó tégla lakás Szeged (609 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 609 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (33447276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Föltámadás u. , 74, 6 m2-es, 1. emeleti, téglalakás, 19 m2-es zártudvari garázzsal együtt eladó. a lakásban 3 szoba, ko...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (32694759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (93422123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium otthon Szeged szívében – azonnal költözhető, kulcsrakész luxuslakás! Ez nem csak egy lakás – ez egy életstílus. Szeg...
114 900 000 HUF
1 115 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (63384239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium otthon Szeged szívében azonnal költözhető, kulcsrakész luxuslakás! Ez nem csak egy lakás ez egy életstílus. Szeged be...
114 900 000 HUF
1 115 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34146955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, belvárosi 90 nm-es 2 szoba + galériás, földszinti, felújítandó lakás eladó, mely akár 2 lakásra is osztható. a lakásban...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (41159633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, újszegedi 57, 51 m2-es, 2 + 1 szobás, 2. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, kulcsrakész állapotba...
72 842 000 HUF
1 277 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (67727258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy otthon, amit mások csak álmodnak Ön viszont most beköltözhet. ÚJ építésű, kulcsrakész luxuslakás Szeged BELVÁROSÁBAN Az ig...
114 900 000 HUF
1 115 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43556956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (62964493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, újszegedi 61, 08 m2-es, 3 szobás, 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, kulcsrakész állapotban el...
72 483 000 HUF
1 188 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (84498354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó tégla lakás zöldövezeti hangulatban, Szegeden a Tarján városrészben! Szegeden, az Olajos utcában kínálok megvásár...
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (84882934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (74446449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94482425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fülemüle utcánál jól karbantartott társasház 3. emeletén kínáljuk eladásra ezt a nettó 68/90 nm-es, 3 szobás belső kétszintes t...
69 990 000 HUF
1 029 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (98465635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Széchenyi tértől 7 percre, Párizsi körút közelében, jó állapotú nagypolgári ház első emeletén kínáljuk eladásra ezt a 100 nm-es...
77 790 000 HUF
777 900 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (27396793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Felsőváros, 100 nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, klimatizált téglalakás eladó, melyet nagy szobák és remek elosztás jelleme...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37324363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43433422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Panorámás, világos, 5 szobás belváros közeli lakás Szegeden! Eladó egy 96 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás lakás a Damjanich u...
81 590 000 HUF
849 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43389748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Energiatakarékos lakás FELSŐVÁROSON! Szeged-Felsőváros egyik kedvelt részén 81, 93 m2-es, 2 amerikai konyha + nappali, 2 hálósz...
96 000 000 HUF
1 185 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (96795353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kettő az egyben – különleges lehetőség Szeged belvárosában! Befektetésre, albérleteztetésre vagy akár kétgenerációs együttélé...
109 900 000 HUF
999 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94242943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Eladó kis ingatlan fejlesztési lehetőséggel Szeged belvárosához közel! Szent Miklós utca | 21 m² | közművek nélkül Befektet...
12 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Szegeden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal