Eladó tégla lakás Tatabánya Kertváros (31 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 31 db
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (87147742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes felújított lakás ELADÓ! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya Kertvárosban, egy 4 emeletes sz...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34613369)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy jó elosztású, kényelmes otthont keresel remek környezetben, ezt érdemes megnézni. A Lux Home kínálatából eladó lakás f...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (75626543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség tatabányán – nagy erkélyes, igényesen felújított LAKÁS! Tatabánya kertvárosias részén kínálunk megvételre egy ...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43664745)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság Kertvárosban: Földszinti, saját kertes lakás nevetségesen alacsony rezsivel! Ingatlanosként illene objektívnek lenne...