Eladó tégla lakás Tatabánya Újváros (54 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 54 db
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83844744)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181577 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Eladó napfény...
38 990 000 HUF
906 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (75719443)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges kialakítású gyönyörűen felújított tetőtéri lakás Tatabánya Újváros egyik téglaépítésű társasházában. Az i...
73 000 000 HUF
776 595 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13349522)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk egy Tatabánya újvárosi, 1, 5 szobás, jó állapotú, 3. emeleti lakást. Az ingatlan csendes nyugodt helyen ta...
35 900 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (57272796)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium élettér! Igényesen felújított lakás Tatabánya kedvelt zöldövezeti RÉSZÉN! Tatabánya egyik legkeresettebb, zöldövezeti ...
51 990 000 HUF
999 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (57829823)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181349 hivatkozási számú tatabányai téglaépítésű lakás. Tatabányán,...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13964498)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában, mégis zöldövezetben 2+1 szobás, nagy erkélyes LAKÁS Tatabánya központi részén, mégis nyugodt, zöldövez...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38353135)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy jó állapotú, azonnal költözhető, világos és otthonos lakás. Az ing...
41 990 000 HUF
749 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44947187)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181124 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (21785374)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz a városközpontban. Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén, az Álmos vezér utcában, a városközpontban kínálom ezt a p...
38 990 000 HUF
1 053 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34838844)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Újváros közkedvelt részén egy 3. emeleti, 55 m²-es, erkélyes, téglaépítésű lakás. Az ingatlan világos, jól alak...
39 999 999 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (59394989)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újvárosában, az Interspar szomszédságában 1 szobás lakás eladó! Az eladó lakás jellemzői: - 30 m2 alapterület - 4. e...
28 490 000 HUF
949 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73113359)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2 Szobás lakásra van kerete, de jó lenne, ha lenne még egy nappali is? Újvárosi megoldás, ahol minden karnyújtásnyira VAN! Fi...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (22966884)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Unod már, hogy más hitelét fizeted az albérlettel? Itt az idő, hogy saját bázisod legyen! Tatabánya Újvárosában, az Esztergomi ...
31 999 000 HUF
969 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (24884864)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget Tatabánya szívében, Újváros kedvelt részén, a Platán téren! Ez az erkélyes, tégla épít...
36 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42326933)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabányán, kedvelt környéken eladó egy 42 nm-es, 3. emeleti lakás, egy négyemeletes, téglaépítésű társasházban. Az eladó lakás...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (88739791)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komplex Ingatlan kínálatában eladó egy földszinti, egy szobás lakás Tatabányán, az Ifjúság úton. A 38 m2-es lakás egy 4 emelet...
36 500 000 HUF
960 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (53225274)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alacsony fenntartási költségű garzonlakás, Tatabánya-Újváros egyik tégla építésű tömbjének 3. emeletén. Alapterület:...
27 900 000 HUF
871 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23344776)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újváros, egyik csendes nyugodt részében lévő 4 emeletes téglaépületében eladó, egy 3. emeleti, nagy erkélyes, 1 szobá...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26249993)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Fő terén lévő 9 emeletes épület 7. emeletén egy 2 szobás 54 m2 es nagy erkélyes szép állapotú lakás. Az ingatl...
43 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23547632)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a