Eladó tégla lakás Vác (162 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 162 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54779533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác belvárosának történelmi, ikonikus épülete, a "tragor ház " most eladóvá vált, 125 MFt-os irányáron! Békebeli, gazdag nagyp...
126 000 000 HUF
732 558 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (98472973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VÁC-BELVÁROS-LAKÁS-KERT-GARÁZS Kiváló lehetőség Vác egyik közkedvelt városrészében, a földszinten elhelyezkedő 35 m2-es téglal...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54849144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó újszerű, kertkapcsolatos lakás Vácon, a Duna közelében! Vác déli városrészének csendes, rendezett környezetében kínálun...
99 500 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34336994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Páratlan panorámával rendelkező új építésű prémium kivitelezésű lakások eladóak Vác- Törökhegyen! VÁC legjobb ajánlata ár/ért...
61 500 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63258773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vác Deákvári részén 82 nm-es, félemeleti, napfényes, téglaépítésű, tehermentes társasházi lakás eladó. a házban még 4 másik lak...
82 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34792142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív ajánlat a minőséget keresőknek. Állandó otthont vagy profi befektetést keres, vagy akár mindkét lehetőség szóba jöhet?...
99 990 000 HUF
980 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (95375898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon dunai -naszály panorámás, exkluzív társasházi lakások azonnali KÖLTÖZÉSSEL VÁCON a dunaparttól néhány méterre, új építés...
135 000 000 HUF
1 708 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (76773242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
125 000 000 HUF
1 712 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88676948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 35 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező elrendezésű, ille...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34727757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 77 nm-es téglalakás. A lakás elrendezése jelenleg 2 lakásra b...
64 900 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (67775385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (72267979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napelemes társasház vácon, a Naszály hegy lábánál, örök PANORÁMA VÁCON a green lakókertben, napelemes, új építésű örök panorám...
79 000 000 HUF
1 196 969 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49794939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű önálló CSALÁDIHÁZ ELADÓ! Vácon eladó 91 nm-es családiház. a lakásban amerikai konyhás nappali + 4 hálószoba, elősz...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44791546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es emeleti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba, e...
62 000 000 HUF
953 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63826352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es földszinti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba...
66 000 000 HUF
1 015 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (62197756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos lakás eladó Vác–Deákváron! Csendes környezet - Saját telekrész - Alacsony rezsi Vác–Deákvár kedvelt részén, ...
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (87264484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vác belvárosában, központi helyen eladó közös udvaros társasházi lakás garázzsal, beépíthető tetőtérrel, pincével. a XX. Század...
58 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93345499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Vácon, a történelmi belváros egyik legimpozánsabb polgári társasházban egy jó adottságokkal rendelkező, 110 m2-es, lakás eladó....
84 900 000 HUF
764 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Vácon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal