Eladó tégla lakás (35418 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 35 418 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37687224)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó lakás az Agora Tower irodacenternél a Göncz Árpád Városközpont metró megállójától 8 percnyi sétára. ...
61 900 000 HUF
1 085 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49342469)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Marina Part Vízparti életérzés, terasz + kert, Fóka-öböl panorámaHa Marina-életérzésre, vízparti kilátásra és egy igazi p...
160 000 000 HUF
1 975 308 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75933629)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív 3 hálószobás lakás a Marina Part szívébenEladó egy 2. emeleti, 85, 65 m²-es lakás három hálószobával, világos nappaliv...
176 500 000 HUF
2 076 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45693254)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított és berendezett ingatlan a 13 kerület frekventált részén. XIII. kerületben az 2007- ben épült Orch...
78 500 000 HUF
1 914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76555999)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 nm-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes laká...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55366265)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93334943)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Panorámás loft stílusú okos otthon a NYUGATINÁLBudapest 13 kerületében, Újlipótvárosban eladó 160 m2, 6+1 szobás, 3 fürdőszobás...
290 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41492719)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet köze...
89 400 000 HUF
1 824 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28119498)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium befektetési lakás a Király utcában két lakás, dupla hozam a belváros szívébenHa befektetésben gondolkodsz, ami st...
109 900 000 HUF
2 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49663793)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bútorozott, igényesen felújított téglalakás eladó Angyalföld zöldövezeti részénBudapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb, ...
85 000 000 HUF
1 393 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38446454)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívébenEladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti inga...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44545494)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Úlipótváors legszínvonalasabb újépítésű laköparjában dupla teraszos lakás ELADÓÚjlipótváros. a XIII. kerület legkedveltebb rész...
109 900 000 HUF
2 338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (18352425)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiemelkedő befektetési lehetőség a belvárosban Erzsébet körútBudapest VII. kerületének frekventált részén, az Erzsébet körúton,...
190 000 000 HUF
2 043 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47977245)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó exkluzív, frissen felújított lakás az Október 6. Utcában Budapest egyik legkedveltebb belvárosi utcájában, az Október 6. ...
219 900 000 HUF
3 186 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84577432)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (72993473)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Veresegyház legdinamikusabban fejlődő részén, a Ligetekben lévő üzletsoron, egy nettó 109 nm (bruttó 119 m2) nagyságú, első eme...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98879474)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egy újabb ritkaság a bazilika SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Bazilikához közel a 6. kerület Dessewffy utca egyik legszebb, liftes házának a 4...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (72588335)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kulcsrakész ÁLLAPOZBAN. Megvételre kínálunk Érd parkvárosi részén, egy háromlakásos sorházban lévő, bruttó 117. 58 Nm-es, kétsz...
124 900 000 HUF
1 156 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34826424)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedi LEHETŐSÉG! Mária utcai tetőtérbeépítés egyik lakrészének a kialakítása, hamarosan befejeződik. a 68 nm-es lakrész, ameri...
84 900 000 HUF
1 306 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47544777)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés vagy első saját otthon a belváros szívében! Eladó a VIII. kerületben, a Népszínház utcában egy frissen felújí...
41 800 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?