Eladó telek 60 millióig (8047 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó telek 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 8 047 db
Eladó Écsi lakóövezeti telek hirdetés (49419747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: n/a
Prime Home Győr eladásra kínálja Győrtől 20 percre Écsen, gyönyörű természeti adottságokkal bíró építési telket. A telek jell...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei lakóövezeti telek hirdetés (79852468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174452 hivatkozási számú letenyei telek. -A megye Horvátországgal...
3 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gárdonyi külterületi telek hirdetés (94486343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2896 m2
Szobaszám: n/a
Figyelem ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Gárdonyi telek! Eladó Gárdony zártkerti részén egy nagyméretű, művelési ágból kivett telek. Az ingatl...
13 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki lakóövezeti telek hirdetés (53699368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: n/a
Eladó két helyrajzi számon nyilvántartott építési telek Bodajkon. Aszfaltos úton remekül megközelíthető. Tökéletes választás az...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (43143573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Építkezők, befektetők, figyelem! Diósd egyik kedvelt részén, csendes, nyugodt környezetben eladó egy 700 nm-es, összközműves ép...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi lakóövezeti telek hirdetés (47776354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Cegléden a Budai úthoz és a Budai úti vasútállomáshoz 5-10perc sétára egy 984 nm2 belterületi építési telek! Kiváló helye...
10 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi külterületi telek hirdetés (33359774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Cegléden az Öregszőlőben ( Fehér akác utcában ), zárkerti művelésből kivett 2500 nm-s külterületi telek, 50 méter utcafro...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi lakóövezeti telek hirdetés (52744573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: n/a
Építési 1687 nm telek a belvárosban fekvő ingatlan kiválóan megközelíthető távolsági és városon belüli közlekedéssel, útvonalak...
41 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (37177443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6118 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Kertvárosának végén, de már külterületen (a Szélsőbokori út lokációjában) kínálok megvételre egy építési telket a k...
27 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ludasi lakóövezeti telek hirdetés (82459548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6175 m2
Szobaszám: n/a
Ludas, csendes környezetében eladó egy 6 175 négyzetméteres 15 m széles építési telek. A telek beépíthetősége 30%, (Lf1 besorol...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (95393811)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: n/a
Dabason, a Szent Erzsébet utcában megvételre kínálok egy 1195 m2-es (kb 24 x 48 m) közmű nélküli, szántó besorolású telket. Hí...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi lakóövezeti telek hirdetés (52733963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4806 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúhadház központjához közel, lakóövezetben, kétirányú, aszfaltozott utcában 4806 nm-es építési telek eladó. A telek főbb je...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai lakóövezeti telek hirdetés (85633793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3307 m2
Szobaszám: n/a
Pátka egy bájos kis település, mely ideális hely azok számára, akik a város zaját szeretnék hátrahagyni, ugyanakkor fontos szám...
13 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb telek hirdetés (37539912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6645 m2
Szobaszám: n/a
6645 Nm-es csendes, nyugodt tanyaként funkcionáló hatalmas telek eladó Debrecen Gáspárgyörgykertben. E területen terem 350 tő...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (79523214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 16477 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Dabason megvételre kínálok 16 477 m2 (9727 m2 és 6750 m2)-es gip 1-es besorolású k...
49 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi egyéb telek hirdetés (33715999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3093 m2
Szobaszám: n/a
1. Magyar leírás Hévíz területén eladó egy 3093 m²-es építési telek. A telek mérete és beépíthetősége (30%) többféle hasznos...
35 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábacsanaki egyéb telek hirdetés (43149837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11148 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #169323 hivatkozási számú rábacsanaki telek. Győr-moson-sopron meg...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (64245539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6153 m2
Szobaszám: n/a
Örömünkre szolgál bemutatni Önnek ezt a lenyűgöző lehetőséget, mely egy olyan területet kínál, ahol a természet és a város köze...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali lakóövezeti telek hirdetés (34878689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: n/a
Tarcal történelmi központjában örök panorámával rendelkező építési telek eladó. Közművek : - gáz a telken - csatorna a telken - víz és villany az utcában
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi lakóövezeti telek hirdetés (83299373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Esztergom fő útján, a Hősök terei körforgalom közvetlen közelében egy építési telket. Https://maps. App. G...
57 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó telket?