Eladó üdülő (177 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 177 db
Eladó Mályi üdülő hirdetés (47448823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 129 m2
Szobaszám: n/a
Az Öreg-tó partján, területileg Nyékhez, közigazgatásilag Mályihoz tartozó 100 m2-es, 4 szobás családi házat kínál irodánk megv...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bokodi üdülő hirdetés (73223992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó horgászház és nyaraló a sokak által ismert és elhíresült Lebegő falu fantázianévvel ellátott Bokodi tavon! Az ingatlan ...
25 990 000 HUF
742 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsópáhoki üdülő hirdetés (38388443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 41 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy hangulatos, 23 m²-es könnyűszerkezetes kis nyaraló Alsópáhokon, amely állandó lakhatásra is alkalmas. Saját előkertte...
22 500 000 HUF
978 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári üdülő hirdetés (88343954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Balaton egyik legszebb kisvárosában, Balatonföldváron összkomfortos, kétszintes (78  nm 727 nm telken) téglaház eladó a tulajdo...
129 900 000 HUF
1 665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai üdülő hirdetés (47575478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 951 m2
Szobaszám: 4
Szeretnéd megtalálni azt a helyet, ahol a természet közelsége és a Duna páratlan nyugalma találkozik a modern kényelemmel? Akko...
110 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi üdülő hirdetés (76726379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: 3442 m2
Szobaszám: 11
Befektetési lehetőség a Balaton partján: Nyugdíjas otthon kialakítására alkalmas panzió eladó! Az ingatlan Balatonberényben e...
499 000 000 HUF
665 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Badacsonytomaji üdülő hirdetés (21388742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 4
Eladó Balatoni panorámás nyaraló Badacsonytomaj hegyoldalában. Álmodott már arról, hogy saját balatoni nyaralója legyen, ahol...
89 900 000 HUF
1 383 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei üdülő hirdetés (74334361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 650 m2
Telekterület: 3468 m2
Szobaszám: 20+ 1 fél
Balaton déli parton, Balatonlellén, 3468 m2 telek 450 + 200 m2 üdülőépülettel eladó. Az ingatlan a Balaton-parttól, szabad stra...
475 000 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galamboki üdülő hirdetés (31719314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Galamboki tó felett 1268 nm nagyságú területen lévő 3 szintes nyaraló jellemzői: -pinceszinten tároló, fürdőszoba, pince-kazánh...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi üdülő hirdetés (32397379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított sorház a Balaton és Hévíz közelében – panorámás terasszal, nyugalomra vágyóknak! Most kínálunk eladásra egy ...
47 999 000 HUF
685 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üdülő hirdetés (77476243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 360505-ös számú, 1970-es években épült, 20 nm hasznos alapterületű, jó állapotban ...
34 900 000 HUF
1 745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai üdülő hirdetés (63343729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 330309-es számú, 1980-as években épült, panorámás, 142 nm hasznos alapterületű, 85...
159 000 000 HUF
1 119 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri üdülő hirdetés (66433743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szinte vízparti, újépítésű nyaraló a Balaton partján – csak a beköltözésre vár! Eladó egy 450 m²-es, körbekerített telken fek...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi üdülő hirdetés (69327336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 4
Eladó balatoni panorámás nyaraló Alsóörsön – ritka lehetőség! Eladó egy kiváló állapotú, balatoni full panorámás nyaraló Alsó...
79 999 000 HUF
999 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi üdülő hirdetés (35595852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 10
Kivételes LEHETŐSÉG! ELADÓ átalakítás alatt álló apartmanház Fadd-Domboriban. A földszintes, több lakrészből álló, kb. 406 ...
49 500 000 HUF
121 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi üdülő hirdetés (31527425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház a festői nagymarosi Sólyomszigeten! Főbb jellemzők: Csendes, természetközeli környezet - tökéletes nyugalom és pihe...
95 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonedericsi üdülő hirdetés (37747947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted