Eladó új építésű házak Budapest (981 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 981 db
Budapesten további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Budapesten
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (33441259)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Új, széndioxid kibocsátás nélküli családi ház eladó Orbánhegyen. Ha szeretne fenntarthatóbbá tenni életét, akkor a házzal nagy...
234 990 000 HUF
1 468 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (88532439)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Budapest legjobb ár-érték arányú újépítésű háza ELADÓ A 17. kerület egyik csendes utcájában eladó egy utcafronti, 146 m2-es, k...
144 900 000 HUF
992 465 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (82374731)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 6
Budapest 3. kerület Dunához közeli részén - de nem ártéren - eladó ikerház mind két fele 95 %-os készültségben. Szerződéskötés...
239 000 000 HUF
1 086 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (94414297)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
Budafok-nagytétény különleges lokációjában, egy kedves, új építésű ingatlanokkal teli, panorámás zsákutcában eladó egy nettó 12...
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (93529884)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (19584777)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Prémium újépítésű családi ház eladó a II. kerületben. A Náncsi Néni vendéglőjének közelében kínálunk megvételre egy nettó 100...
285 000 000 HUF
2 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (19778585)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Prémium új építésű családi ház eladó a II. kerületben. A Náncsi néni vendéglőjének közelében kínálunk megvételre egy nettó 10...
285 000 000 HUF
2 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (56238577)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű, 167 nm alapterületű családi ház. a ház megfelel a családbarát kedvezményeknek és a...
190 000 000 HUF
1 137 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (63175634)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (57433773)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű ikerházban, egy 122 nm területű lakás tetőtéri beépítéssel. a 3 százalékos Otthon S...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (57435238)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (47477846)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (88246998)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (35224245)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 10
Akciós ajánlat június 30. -Ig 15%-os kedvezmény a teljes projektre, illetve külön-külön a lakásokra, a hirdetésben szereplő ár,...
1 164 494 000 HUF
2 646 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (45174944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 353 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív életérzés budaliget természetközeli részén eladó egy bruttó 490 nm-es háromszintes családi ház, nappali+4 hálószoba, 4...
989 000 000 HUF
2 801 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (37492177)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, kiváló elhelyezkedéssel új építésű lakás eladó! Vecsés Felsőhalom városrészében, a Market Central és az InterSpar kö...
180 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (95943697)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ikerház Rákosmentén saját telekrésszel, 3 szoba + nappali, dupla fürdőszobával! Budapest XVII. kerületének cs...
134 990 000 HUF
1 349 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (33935134)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
134 990 000 HUF
1 349 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (65296549)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 5
Kiváló ár-érték arány, remek lehetőség Orbánhegyen! Eladó egy kétgeneráció számára is alkalmas családi ház duplakomforttal, am...
143 000 000 HUF
1 153 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (43733599)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 5
Budapest, 23. kerület, Soroksár újtelepen eladó 674 nm telken, 229 nm-es újépítésű családi ház. Főbb műszaki jellemzők: A ház ...
249 000 000 HUF
1 087 336 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű házat Budapesten?
← Előző oldal1 / 50 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ház Budapesten? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű budapesti házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között.
Neked ajánlott keresések: eladó ingatlan Budapest,   eladó ház Budapest,   eladó új építésű házak Budapest 30 millióig,   eladó új építésű házak Budapest 40 millióig,   eladó új építésű házak Budapest 50 millióig,   eladó új építésű házak Budapest 60 millióig,   eladó új építésű házak Budapest 70 millióig,   eladó új építésű házak Budapest 80 millióig

Új építésű házak: önálló otthon, hosszú távú megoldás

Az új építésű házak azok számára jelentenek ideális választást, akik önálló ingatlant keresnek saját telken, nagyobb élettérrel és kertkapcsolattal. Egy új építésű családi ház nemcsak több szabadságot kínál a mindennapokban, hanem hosszú távon is jól tervezhető megoldást jelent, különösen azoknak, akik nem szeretnének közös falakkal, társasházi szabályokkal vagy megosztott közművekkel számolni.

A korszerű építési technológiáknak köszönhetően az új építésű házak energiahatékony szerkezettel, modern fűtési rendszerekkel és mai igényekhez igazított alaprajzzal készülnek. A jól szigetelt falak, az új nyílászárók és a korszerű gépészet nemcsak kényelmesebb lakhatást biztosítanak, hanem hozzájárulnak a fenntartási költségek csökkentéséhez is.