Eladó új építésű ingatlanok Budapest IV. kerület (83 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok Budapest IV. kerület

Rendezés:

Összes találat: 83 db
Budapest IV. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest IV. kerületben
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14246733)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. Típus – 43 m²-es, 1+1 szobás lakás erkéllyel Még két lakás elérhető ebből a típusból! Figyelem! a képeken a helyiségek virtu...
68 900 000 HUF
1 602 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (38996514)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű családi ház Újpest Megyeren csendes, forgalommentes utcában! a 406 m²-es telken elhelyezkedő ingatlan bruttó 1...
280 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28339352)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest, IV. kerület egyik legkedveltebb részén, a József Attila utcában kínálunk megvételre egy igaz...
114 900 000 HUF
1 473 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94634819)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan a 13. kerület határában található frekventált mégis csendes helyen. Az udvarra néző ablakok garantálják az otthon n...
64 800 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (35555845)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű családi ház Újpest Megyeren csendes, forgalommentes utcában! A 406 m²-es telken elhelyezkedő ingatlan bruttó ...
280 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (38775778)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Átadás: 2026. Május 15. Déli tájolású, 4 szobás, 92 nm + 15 nm erkélyes lakás zárt lakóparkban ideális otthon családoknak Újpes...
138 950 000 HUF
1 510 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69512267)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 4. kerületének megújuló részében, a Szent István tér közelében épül ez a 23 lakásból és egy üzlethelyiségből álló társ...
120 354 000 HUF
1 308 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64657994)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest IV. kerület legfrekventáltabb részén, Újpesti Központ közvetlen szomszédságában, kínálunk megvételre újépítésű lakások...
143 417 250 HUF
1 593 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (45988223)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, sport tematikájú, lakóparkban, kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre! A laká...
70 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64464314)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest és Dunakeszi határában, 1. 5 Hektár körbekerített és parkosított lakóparkban újépítésű, világos és tágas, háromszobás ...
89 990 000 HUF
1 384 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (38354245)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, exlúzív, sport tematikájú, lakóparkban, kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre!...
70 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi ikerház hirdetés (23579186)
38 napja a megveszLAK-on