Eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi (28 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 db
Dunakeszin további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Dunakeszin
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (81929437)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció! Dunakeszi révdülő városrészében, a Dunaparttól 3 percre, nyugodt, csendes, kertvárosias utcában, egy 606 m2-es ...
184 500 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (99248742)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Dunakeszi központjában épülő, exkluzív ikerház 2. Sz. Lakása - kivételes lehetőség nagy TELEKKEL! Dunakeszi egyik kedvelt, cs...
184 900 000 HUF
1 155 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (24593746)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Dunakeszi központjában épülő, exkluzív ikerház 1. Sz. Lakása - kivételes lehetőség nagy TELEKKEL! Dunakeszi egyik kedvelt, cs...
184 900 000 HUF
1 155 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (26877277)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi Révdűlőn 627 nm-es telken épülő 165 nm-es nettó lakóterű családi ház eladó! ! a ház két szinten épül, mely várhatóan ...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (18263342)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
184 900 000 HUF
1 155 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (64685392)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
184 900 000 HUF
1 155 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (73359573)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Kiváló ár-érték arányú sorházi ingatlan Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szertne a városból kik...
152 000 000 HUF
1 688 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (15339756)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Az eredetileg földszintes ház alap- és falszerkezetei megmaradnak, azonban az épület teljes korszerűsítést kap: új emeleti szin...
59 900 000 HUF
831 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (53335144)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Kiváló ár-érték arányú sorházi ingatlan Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szeretne a városból ki...
151 000 000 HUF
1 677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (95547932)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Dunakeszin – nagy kert, nappali + 4 szoba! Dunakeszi kertvárosi részén, nem lakóparki környezetben kínálunk...
194 990 000 HUF
1 147 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (95435444)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arányú lakás Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szeretne a városból kiköltözni, d...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (33535373)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerházi lakás Dunakeszin, 670 m² telekkel és 24 m²-es terasszal! Nappali + 4 szoba, garázs, – ideális családi ott...
195 000 000 HUF
1 140 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (83354933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Kedves Otthonkereső! ! Új építésű ikerház-fél Dunakeszin, 670 m² telekkel és 21 m²-es terasszal! Nappali + 4 szoba, garázs ...
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (33592538)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (96443285)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Eladó szerkezetkész ikerházfél, Dunakeszi-Gyártelep szívében! Költözzön egy minőségi alapanyagokból épült, 4 szobássá alakíth...
119 900 000 HUF
944 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (27774223)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszin, néhány utcára a Dunától, új építésű kétszintes garázsos ikerház mindkét fele eladó.  A ház megbízható, számos megt...
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (95346468)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (41744342)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, különálló ház eladó Dunakeszin – kulcsrakész állapotban! Dunakeszi kedvelt részén eladó egy nettó 41, 97 nm-es, ú...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (93954496)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunakeszi kertvárosi részén egy új építésű, 127 nm-es, 3+1 fél szobás, 2 szintes, téglaépítésű ikerházfél, garázzsal, 150...
160 000 000 HUF
1 259 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (36288724)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű 50 nm-es otthon ELADÓ! LETISZTULT tér, praktikus elrendezés és minőségi kivitelezés várja új TULAJDONOSÁT. IDEÁL...
65 990 000 HUF
1 319 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Dunakeszin?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ingatlanok Dunakeszin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű dunakeszi ingatlanok. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó új építésű ingatlant keresel Dunakeszin, akkor válassz kategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között.
Neked ajánlott keresések: eladó ingatlan Dunakeszi,   eladó ház Dunakeszi,   eladó lakás Dunakeszi,   eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi 30 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi 40 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi 50 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi 60 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi 70 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Dunakeszi 80 millióig

Új építésű ingatlanok – lakások, házak és nyaralók egy helyen

Az új építésű ingatlanok között olyan eladó lakások, házak és nyaralók találhatók, amelyek korszerű műszaki megoldásokkal, modern kialakítással és kiszámítható állapottal rendelkeznek. Ez az oldal azoknak nyújt áttekintést, akik még nem döntötték el, hogy pontosan milyen típusú új építésű ingatlant keresnek.