Eladó új építésű lakások Budapest VII. kerület (204 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű lakások Budapest VII. kerület

Rendezés:

Összes találat: 204 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38952798)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, kiváló befektetés. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. ke...
68 845 595 HUF
2 086 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34194825)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
205 000 000 HUF
2 091 836 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43389831)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
507-Es lakás 51 nm + 8, 2 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis ...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93199327)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
68 845 595 HUF
2 086 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35434246)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
605 Lakás 55 nm Terasz: 8. 5 Nm tetőkert: 12. 5 Nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi körn...
104 800 000 HUF
1 905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61475645)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
110 -Es lakás 68 nm + 8 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis cs...
123 300 000 HUF
1 712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36538372)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
105-Ös lakás 36 nm + 5 nm erkély A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis cse...
68 800 000 HUF
1 911 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13846445)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
503 Lakás Belső kétszintes kialakítás, dupla fürdőszoba+ wc! A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő bel...
146 100 000 HUF
1 897 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35537922)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
605 Lakás Terasz: 8. 5 Nm tetőert: 12. 5 Nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetbe...
104 800 000 HUF
1 871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31743487)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
F02 lakás Terasz: 4 nm Kert: 26 nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis c...
137 100 000 HUF
1 828 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33543477)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
602 Lakás Terasz: 19 Tetőkert: 21 A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis cs...
163 900 000 HUF
1 862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93958513)