Eladó új építésű lakások (12 380 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 380 db
Eladó Nemesvámosi tégla lakás hirdetés (73984362)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Újépítésű társasházi lakások kulcsrakész állapotban veszprémtől karnyújtásnyira, nemesvámoson! *** A projekt részeként épü...
65 000 000 HUF
1 015 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (74592531)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy új világ KIALAKULÓBAN A történelmi Mátyásföldi repülőtér szomszédságában, a nemrég megnyitott új parcellázási területen el...
155 000 000 HUF
1 371 681 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49744433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
87 400 000 HUF
2 032 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59688218)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, exlúzív, sport tematikájú, lakóparkban, kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre!...
70 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14694725)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, Exkluzív, sport tematikájú, lakóparkban, kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre...
70 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (89744348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mátyásföld csendes, zöldövezeti részén, a XVI. kerületben kínálunk eladásra egy belső kétszintes, 108 m²-es lakást egy hangulat...
155 000 000 HUF
1 435 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63849534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső 2 szintes új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL. Kizáró...
244 200 000 HUF
2 142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (51762979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában, prémium minőségű, új építésű lakások! A társasházban  10 lakás, 7 garázs, 5 kocsibeálló és egy üzle...
54 790 000 HUF
1 074 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (44893861)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan jellemzői: - 72 nm - lakáson belüli 2 szintes lakás - nappali-étkező és 2 hálószoba - jó elosztás - modern kivitele...
54 800 000 HUF
702 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53399374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínáljuk a Diósgyőri Városközpontban a Kuruc utcából nyíló Törökverő utcában újonnan épült, zárt udvaros, gondozott ke...
60 000 000 HUF
810 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (19337342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 000 000 HUF
791 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi egyéb lakás hirdetés (64384633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás otthon balatonalmádiban – természetközeli nyugalom, modern KÉNYELEMMEL Balatonalmádi egyik legszebb, zöldöveze...
139 000 000 HUF
1 716 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi egyéb lakás hirdetés (75947445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
124 900 000 HUF
1 541 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő