Rendezés:

Összes találat: 7 db
Tápiószentmártonon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Tápiószentmártonon
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (35764815)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (72447624)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (24858352)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (93126478)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1823 m2
Szobaszám: 2
Ez a hirdetés kifejezetten azok számára készült, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, vagy befektetési céllal k...
18 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (34579929)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 2
Tápiószentmárton Tavasz utca közelében 50nm-es ház 1464 nm-es telken eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, f...
15 900 000 HUF
318 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (73833359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1756 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmártonban eladó, egy sok lehetőséget magában rejtő ingatlan. A 2 szoba nappalis, tégla falazatú, összközműves, 81 nm...
36 000 000 HUF
378 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (37257616)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 2
Tápiószentmárton Tavasz utca közelében 50nm-es ház 1464 nm-es telken eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa ...
15 900 000 HUF
318 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 7 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (32735433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2299 m2
Szobaszám: 1
Pest vármegye, Tápiószelén szerkezetkész állapotú (tetőszerkezet nélkül) ház eladó. - 55 m2 hasznos alapterület - 2299 m2 nagy...
5 990 000 HUF
108 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (59472248)
15 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 3367 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tápióbicske határában zártkerti házikó, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Tápióbicskén a Fő úton lévő Busz megá...
9 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (73846731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2654 m2
Szobaszám: 3
Tápiószőlős külterén - végig lakott utcában - eladó felújítandó állapotú - 2 ház egy udvaron. Az épületek között 1, 3 m van, íg...
11 500 000 HUF
230 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (37182485)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán Eladó Ikerházfél! a központtól egy erősebb sétatávolságra eladó egy vályogszerkezetű ingatlan. a tetőtér szét van vál...
11 990 000 HUF
307 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (76942937)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 1
Eladóvá vált Pándon szoba, konyhás felújítandó házikó. Főbb jellemzők: - telek mérete: 1618 nm - hasznos alapterület: 26 nm -...
12 900 000 HUF
358 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (65718453)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 2
A casanetwork Cegléd eladásra kínálja a 174602208 -es számú, Pest megyében, Tápiószele városába lévő 50 m2 alapterületű  család...
12 900 000 HUF
258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39138829)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 55 nm-es ház. A beton alapzatú, ...
14 900 000 HUF
270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (28554495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószelén csendes utcában ezt az 588 nm. -Es összközműves elkerített telken ál...
15 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (62313421)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre egy felújítandó, lehetőségekkel teli családi házat, melyhez egy közel 2500 m2-es rét is tartozi...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (25655623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2042 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pándon csendes, aszfaltos utcában eladó ház nagy telekkel! Budapesttől 50 kilométerre Pánd településen eladó egy 40nm-es vály...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (85892939)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén eladó egy 47. 7M²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik s...
15 900 000 HUF
189 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó házat Tápiószentmártonon?

Hasznos tudnivalók

Eladó felújítandó ház Tápiószentmártonon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó felújítandó házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó felújítandó házat keresel, akkor állítsd be az ársávot a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.