Eladó felújítandó ház (7230 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 230 db
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34568242)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 445 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Széchenyikert városrészen családi ház eladó! - 445 Nm telken, 70 nm-es felújítandó családi ház található. - a ház b...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43493777)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (83545664)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (36962959)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (46927832)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (22942428)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (74595852)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (97413341)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítás alatt álló parasztház Tiszakécskén, Kerekdombon Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, a közkedvelt Kerekdomb vár...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (96633972)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (54255769)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2