Eladó felújítandó ház (7234 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 234 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (52793141)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44841732)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetszentmiklós kertvárosi részén, a Boglya utcában található ez a 2003-ban épült, 85 nm-es családi ház, amely jó elhelyezked...
74 900 000 HUF
891 666 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (39526397)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Nagykálló kedvelt részén, a Debreceni úton, szilikát falazatú ( nem szigetelt ) 84 nm-es, 3 szobás felújításra szoruló szintes ...
34 990 000 HUF
416 547 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (63844349)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson Sámsonkertben kínálunk eladásra egy felújítandó családi házat, amely azoknak jó választás, akik saját ízlésük szeri...
44 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentágotai családi ház hirdetés (39243846)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Sárszentágota csendes utcájában eladó a képeken látható "kádárkockás" családi ház. Sárszentágota átmenő forgalomtól mentes cs...
29 900 000 HUF
314 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (93317974)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Törökbálint csendes, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy 125 m²-es, felújítandó családi házat, amely egy 1150 m²-es telk...
124 990 000 HUF
862 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi sorház hirdetés (23442764)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágyon Szent László u. Eladásra kínálunk egy felújítandó 70 nm-es 2 szobás sorházi lakást hozzátartozó 200 m2-es összközm...
36 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47724626)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1426 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Miskolc perecesen – lakóház + üzleti potenciál EGYBEN! Miskolc Pereces városrészén kínálunk megvételre eg...
19 900 000 HUF
99 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ravazdi családi ház hirdetés (93347432)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Ravazdon keresi új tulajdonosát ez a felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál mindazok számára, akik saját elképz...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Osztopáni családi ház hirdetés (43733148)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 3853 m2
Szobaszám: 3
Osztopán településen 153, 7 m2-es, felújítandó családi ház, 3853 m2 telken eladó! a tégla építésű ingatlan, a település központ...
19 000 000 HUF
124 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (68367629)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 3
ELadásra kínálok Zagyvarékas közkedvelt újtelepi részén egy 3 szobás családi házat. Jász Nagykun Szolnok vármegye, Szolnoktól ...
45 000 000 HUF
354 330 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai családi ház hirdetés (45147381)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 337 m2
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínálja a 3 szobás családi házat Tapolcán. Az Ingatlan Presszó által kínált felújítandó családi ...
29 900 000 HUF
194 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Drégelypalánki családi ház hirdetés (75432374)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Eladó Drégelypalánk szívében egy felújítandó családi ház, amely kiváló lehetőséget nyújt azok számára, akik saját ízlésük szeri...
6 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemti családi ház hirdetés (47332237)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Nemtiben! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nemtiben található 80nm-es családi házat, m...
2 500 000 HUF
31 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri egyéb ház hirdetés (48569555)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Mezőtúron a Kolti Anna úton eladó egy felújítandó kétszintes 111 m2-es társasház! Az ingatlan adatai: - 4 szobás parkettás ...
15 000 000 HUF
135 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34336838)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 4
Kiváló kiindulási Alap – miskolc-szirma, bővíthető, többgenerációs LEHETŐSÉGGEL Lakóterület: 130+ m² Telek: 616 m² Falazat: ve...
50 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csapodi családi ház hirdetés (78463634)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180279 hivatkozási számú csapodi családi ház. ? Eladó hangulatos csalá...
51 900 000 HUF
519 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (51787927)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Készpénzre vásárolható meg! Banki finanszírozás így valósítható meg: - Babaváró + Önerő - Személyi hitel vagy mun...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (44727273)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 111 m2