Eladó felújítandó ház (7235 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 235 db
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (32414859)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szigethalom központi részén, egy 30 m²-es, 3 helyiségből álló, komfort nélküli téglaház. Jellege gazdasági épület. Fürdős...
20 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (55114664)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Központi elhelyezkedésű, kétgenerációs családi ház – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy BEFEKTETÉSNEK! Eladó egy 400 m²-es...
80 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (93171785)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Családi ház Kétegyházán! Eladó Kétegyházán, a kastélykerti területen, a Gyula felöli részen egy teljesen felújítandó, 8...
11 990 000 HUF
134 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (84733747)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén a Kisterenyei városrészen, a Honvéd úton kínálunk megvételre egy 65 m² alapterületű, kő és té...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (45757744)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3533 m2
Szobaszám: 2
Bács - Kiskun vármegye Szalkszentmárton településen eladásra kínálok egy 3533 nm- es telken fekvő 68 nm- es családi házat. Az i...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (36388722)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács- Kiskun vármegye, Kunfehértó településen eladásra kínálok egy 1401 nm- es telken elhelyezkedő 62 nm- es felújítandó család...
25 500 000 HUF
411 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (63414547)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 452 m2
Szobaszám: 4
Balatonfüred egyik csendes utcájában, mégis a központhoz közel kínálunk megvételre egy négyszobás, egyszintes családi házat, ki...
88 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei családi ház hirdetés (94731553)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Balatonkenesén eladó egy 925 m²-es telken álló, kétszintes, jelenleg 91 m²-es családi ház, kiváló elhelyezkedéssel. Az ingatla...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (19455333)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Zamárdi Ófaluban nagy telekkelZamárdi Ófalu nyugodt, hangulatos részén kínálunk megvételre egy 811 m²-es telk...
57 200 000 HUF
817 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (44579557)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó, 180 m^2-es családi ház Ócsa csendes, hangulatos utcájában. A nagy telekkel rendelkező ingatlan Pest me...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (37534594)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (53747728)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (95331434)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (83659574)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (97773315)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Eger belvárosában, saját udvarral! Eger egyik legkeresettebb részén, a történelmi belváros közv...
40 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (94341644)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 7
Tágas családi ház eladó Egerben, a Hatvani hóstyán - sok lehetőséget rejtő ingatlan! Eger egyik kedvelt, jól megközelíthető v...
129 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (39324624)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (79724135)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Szentes, városközpont csendes utcájában eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-es lakóház, amelyhez egy 29 nm-es teras...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (88596737)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy téglaépítésű gazdasági épületet Sátoraljaújhelyen, bevezetett árammal a házhoz egy 1350 m²-es, sík telek t...
5 300 000 HUF
252 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.