Eladó felújítandó ház (7236 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 236 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (75443541)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- Kiskundorozsmán Szeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es...
29 990 000 HUF
599 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (23628193)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó családi ház DabasSáriban, két utcára nyíló telekkel! DabasSári nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1961-be...
34 900 000 HUF
758 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (44178754)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (77843557)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton ala...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (34935673)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENTÉS! Inárcson, Budapesttől csak 20 percre eladó egy 90 nm-es, kétszintes családi ház, mely 84 nm-el lett bővítve, íg...
54 500 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Babarci családi ház hirdetés (47863716)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1221 m2
Szobaszám: 3
Babarcon felújítandó családi ház eladó – jó adottságokkal, kedvező elhelyezkedéssel Babarcon, Baranya vármegye keleti részén k...
9 700 000 HUF
125 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (83337344)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (83242232)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (17753424)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (33428834)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Békés vármegyében Gyomaendrődön a gyomai részen egy jó állapotú családi házat. a csendes utcában álló 73, 6 né...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (37523555)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2014 m2
Szobaszám: 6+ 3 fél
Heves vármegye, Kál nagyközségben, eladásra kínálunk egy 240 m2 alapterületű, kétszintes, tégla falazatú családi házat, amely e...
38 900 000 HUF
162 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (88689977)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (52222197)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bezerédi családi ház hirdetés (82632477)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180366 hivatkozási számú bezerédi családi ház. Erősen felújítand...
6 500 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Liszói családi ház hirdetés (22384344)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 11215 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179468 hivatkozási számú liszói családi ház. Az ingatlan Zala meg...
19 200 000 HUF
225 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (53377235)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2943 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180339 hivatkozási számú nagykanizsai családi ház. Az ingatlan Na...
27 900 000 HUF
332 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (73726417)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 3293 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180410 hivatkozási számú monori családi ház. Eladásra kínálunk egy pára...
79 000 000 HUF
1 025 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (81657193)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1457 m2
Szobaszám: 4
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálom Békés vármegyében, Gádoroson ezt a 1457 m2-es telken elhelyezkedő, 130...
16 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (34286574)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi családi ház hirdetés (81518613)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: 6
Faddon csendes, rendezett, igényes utcában kínálunk megvételre egy különleges adottságú ingatlant, amely jogilag családi ház, k...
35 900 000 HUF
233 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.