Eladó felújítandó ház (7274 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 274 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96457954)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érd közkedvelt Parkvárosában, csendes, aszfaltozott utcában, távol a nagyforgalmú utaktól, mégis mindössze 2,...
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (59774566)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 2
3077 Mátraverebély, Rákóczi út 53. Szám alatti ingatlan eladó. Közművek jelenleg kikötve (gáz, víz, villany). Az ingatlan felújítandó. 645/2 Hrsz. Telek 1192 m2 Lakóház: 70 m2.
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34224733)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Lencztelep városrészében eladó egy felújítandó/lebontandó, 708 nm-es telken épült 40 nm-es, 1 szoba, konyha, kamrás, f...
38 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (39568894)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Keszthely belvárosában egy kivételes lehetőség, amely ideális választás lehet azok számára, akik saját ízlésük szerint sz...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Horti családi ház hirdetés (67334537)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Hort településén, ahol egy felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. a 61 négyzetméter...
21 700 000 HUF
355 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (68445743)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy a festői Mátraszentimre csendes utcájában találod meg ezt a kivételes lehetőséget. Az ingatlan egy 89, 2 m²-...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegi családi ház hirdetés (73629648)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Ecsegen – nyugodt környezetben, nagy telekkel Ecseg csendes, nyugodt részén eladó egy 62 m²-es, 2 ...
14 990 000 HUF
241 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (24638398)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2818 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Vásárosnamény városában! Ha nyugodt környezetben keres otthont, ahol a tér és a termész...
15 000 000 HUF
159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (63253322)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
A lido home Keszthely eladásra kínál egy felújítandó marcali családi házat. Nach dem ungarischen Text ist die Beschreibung auc...
44 900 000 HUF
482 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (15949538)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 2
Központhoz közel, eladó két szobás családi ház (ikerház fél) rendezett környezetben! Eladásra kínálunk egy bruttó 80 m²-es, v...
20 800 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (88543353)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (49688274)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén 1107 nm-es telken 107 nm-es két szobás családi ház eladó. Az ingatlan felujítandó. Bicske infrastrukturáis ellátottsága...
35 000 000 HUF
327 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (31244975)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 3
Soltvadkerten a Bócsai úton, 1119 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 3 szobás, központi fűtéses, részben felújított családi ház...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (14484477)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (74487563)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48714338)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47345544)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (93959727)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
37 900 000 HUF
200 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi családi ház hirdetés (34586323)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Bonyhád Tolna vármegye egyik jól ellátott, folyamatosan fejlődő kisvárosa, ahol minden fontos szolgáltatás megtalálható: üzlete...
27 900 000 HUF
199 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.