Eladó felújítandó ház (7275 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 275 db
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (21332849)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (46375229)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. T...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (39846778)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkelVecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95 m...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (48663311)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat, amely egy 996 nm-es, jól has...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (43367633)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharaszti központjában, csendes és jól megközelíthető helyen, egy 422 nm-es telken álló, háromszintes családi ház, mel...
93 900 000 HUF
451 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (94433833)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél felső szintje, 250 nm-es telekkel. a ház alapte...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (79347249)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (58342249)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Önálló családi ház Soroksár közkedvelt részén! Eladásra kínálunk egy 421 nm-es telken fekvő, ~ 85 nm alapterületű önálló csal...
77 900 000 HUF
916 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikériai családi ház hirdetés (47347529)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1315 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Csikéria, kétszintes családi ház eladó. Az ingatlan tégla falazattal, beton alapra épült. a földszinten talál...
17 000 000 HUF
94 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (53545374)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 4
A Tomori Pál utcában vegyes falazatú felújítandó családi ház eladó! A 306m2-es telken található családi ház 4 szobás, udvaráb...
60 000 000 HUF
451 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb ház hirdetés (34445324)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Szekszárd történelmi belvárosában 58 m2 méretű présház, 98 m2 alapterületű pincével ELHELYEZKEDÉS: - Szekszárd belvárosa...
12 500 000 HUF
215 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (34521369)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladóvá egy Újpest kertvárosi részén egy 178nm-es emeletes családi ház. A környék csendes, kiváló tömegközlekedési lehetősége...
159 000 000 HUF
893 258 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (77713768)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 2
XV. kerületben: családi házas részen eladó egy 84 m2, 2 szobás, földszinti felújítandó házrész, 220 m2 kertrésszel, 22 m2 teras...
69 900 000 HUF
832 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb ház hirdetés (87687794)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Monoron, kisforgalmú mellékutcában egy felújításra szoruló parasztházat. Az ingatlan elhelyezkedése már magáb...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (28613643)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A lido home Székesfehérvár eladásra kínál Bodajkon egy kiváló adottságokkal rendelkező családi házat. Bodajk város a Bakony h...
51 500 000 HUF
341 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi családi ház hirdetés (37866824)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a csendes környezetben lévő családi házat Balatonendréden. BALATONENDRÉD az e...
55 000 000 HUF
662 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (92833274)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 7475 m2
Szobaszám: 3
A martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tiszaföldváron egy 68 m2-es  felújítandó családi házat földterülettel. A...
12 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (12452787)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőknek...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (96727145)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház ócsán! Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálok Ócsán egy 64 m2 hasznos alapterületű önálló csal...
36 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (39449366)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.