Eladó felújítandó ház (7285 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 285 db
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (77314533)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 745 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
​Eladó zártkerti ingatlan csendes környezetben! ​Az ingatlan az Üllői úttól nem messze, a város szélén, nyugodt környezetben t...
33 900 000 HUF
45 503 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (72449814)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 7
​Felújítandó, többgenerációs családi ingatlan Gyömrő központjában ​Gyömrő központi részén eladó egy 1978-ban épült, vegyes szer...
85 000 000 HUF
674 603 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (56321763)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
​Eladó családi ház Gyömrőn – Csendes környezet, tágas terek ​Eladó Gyömrő egyik csendes utcájában egy 140 m²-es, 3 szobás, étke...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (84549823)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
​ Eladó családi ház Gyömrőn – Csendes környezet, tágas terek ​Eladó Gyömrő egyik csendes utcájában egy 140 m²-es, 3 szobás, étk...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (53287732)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
​Kivételes lehetőség Maglód szívében! ​Eladó Maglód központi részén, mégis csendes mellékutcában egy kiváló adottságokkal rend...
70 000 000 HUF
419 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (58397322)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (97374431)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában eladó egy 447 nm-es telken elhelyezkedő elismert múlttal rendelkező ingatlan akár befektetésnek is! A...
49 900 000 HUF
366 911 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (75317379)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa központjában kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű össz közműves felújítandó családi házat, 936 nm kerttel. A ...
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (47644457)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa központjában, de csendes utcában megvételre kínálok egy két generációs családi házat. Az összközművekkel rendelkező...
69 900 000 HUF
932 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (38365421)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Pilis csendes, rendezett utcájában, közel a vasútállomáshoz eladó egy 50 nm-es, felújítandó családi ház 1723 nm-es építési telk...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54331934)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Pilisen ezt az összesen 5000 nm telekkel rendelkező, 57 m²-es, 2 szintes házat. Az ingatlan téglából épült...
22 900 000 HUF
401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi családi ház hirdetés (48947263)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Csepregen, csendes környezetben tégla építésű családi ház – kedvező áron! Csepregen, a városközponttól mintegy 1 km-re eladó ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (73467342)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Pilisen csendes, nyugodt környezetben Pilis egyik legnyugodtabb részén kínálunk eladásra egy fel...
32 000 000 HUF
253 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (33543893)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó felújítandó családi ház nagy telekkel, csendes környezetben Gyömrőn! Eladásra kínálunk egy 2 szoba + nappali...
64 000 000 HUF
1 015 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (67973679)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújítandó, 4 szobás ikerházfél hatalmas telekkel nagykátán ELADÓ Ha új otthonát teljes mértékben saját ízlése és igényei sze...
35 000 000 HUF
432 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (25356945)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1613 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kerecsend központjában 75 m2-es, felújítandó, összkomfortos családi ház eladó Ker...
14 500 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (45375833)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Biharkeresztes közkedvelt részén egy szobából álló, vályogból épült tégla alapon lévő 48 négyzetméteres bonta...
15 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (35894299)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Hajdú-Bihar vármegyében, Szentpéterszegen, egy 53 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 1966-ban épült,...
15 000 000 HUF
283 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (53366372)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdú-Bihar megye, Egyek településen eladásra kínálok egy központhoz közeli, 70 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan a 60...
10 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (68633424)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! 86 Négyzetméteres ház, csendes utcában! Eladó Budapest XV. kerületében, kiváló közlekedés mellett (villam...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.