Eladó felújítandó ház (7281 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 281 db
Eladó Kétbodonyi családi ház hirdetés (49384353)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 4221 m2
Szobaszám: 4
Kétbodonyban, a Madách Imre úton kínálunk megvételre egy igazán sokoldalú lehetőségeket rejtő családi házat, amely egy 4221 m²-...
38 900 000 HUF
205 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétbodonyi családi ház hirdetés (74344494)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1889 m2
Szobaszám: 4
Kétbodony, a Bem utcában kínálunk megvételre egy 1889 m²-es telken elhelyezkedő, 142 m² lakóterületű, masszív szerkezetű család...
33 000 000 HUF
232 394 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (81949646)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 3077 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét belvárosához közel, a Szent István-városban helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, minimális, 300 mét...
44 900 000 HUF
534 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (73396779)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Veresegyház központhoz közeli részén, kiváló adottságú, kb. 2280 Nm-es telekre épült 70nm-es felújítandó családi ház eladó! A...
73 000 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (73524729)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szigetszentmiklós frekventált részén eladó egy felújítandó "Kádár kocka" jellegű 45 m²-es családi ház. Az épület fél komfortos,...
42 500 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki kastély hirdetés (77499534)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 18000 m2
Szobaszám: 9
Lehetőség! Csibrákon 1, 8 hektáron lévő Jeszenszky-kastély eladó. A kastély felújításra szorul.
35 000 000 HUF
43 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tagyoni családi ház hirdetés (21529213)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 2
A festői Nivegy-völgy szívében, Tagyon településen eladóvá vált egy, az 1920-as években épült, masszív kőház, amely 70 nm-es la...
47 900 000 HUF
598 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (44374585)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában eladó egy felújítandó 38 nm-es, utcafronti házrész, praktikus elosztással, 40 nm-es tárolóval és saját ke...
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (74942289)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 1
Budapest vonzáskörzetében, Ráckeresztúron eladó egy 30m2-es, 1 szobás családi ház 989m2-es, összközműves, rendezett telken. A...
25 900 000 HUF
863 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (57747799)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség szabadhegyen – 3 szintes, 2 generációs családi ház nagy TELEKKEL! 9028 Győr, Szabadhegy Győr egyik kedve...
125 900 000 HUF
484 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (51815676)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó HÁZRÉSZ. BEFEKTETŐK, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kí...
55 000 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (23743744)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 2
Szombathelyen, a Pláza közelében kiváló lehetőség befektetőknek és kreatív vásárlóknak! Eladásra kínálunk egy felújításra váró ...
29 900 000 HUF
446 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (29524743)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó felújítandó családi ház nagy telekkel, csendes környezetben Gyömrőn! Eladásra kínálunk egy 2 szoba + nappali...
64 000 000 HUF
1 015 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (72619943)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Maglód szívében. Eladó Maglód központi részén, mégis csendes mellékutcában egy kiváló adottságokkal rendel...
70 000 000 HUF
419 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (53493263)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó, 4 szobás ikerházfél hatalmas telekkel nagykátán ELADÓ Ha új otthonát teljes mértékben saját ízlése és igényei sze...
35 000 000 HUF
432 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (33336349)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúszovát, Verestelep részén eladásra kínálok egy, 63 nm alapterületű, vályog falazatú családi házat. A...
14 500 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (71948886)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Soroksár központjában kétlakásos családi ház eladó! Eladásra kínálunk egy 105 m2-es, 6 szobás családi házat, amely két külön l...
78 490 000 HUF
747 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14533397)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci házrész hirdetés (34274117)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Megyaszói családi ház hirdetés (91267653)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2219 m2
Szobaszám: 2
Megyaszó település nyugati részén eladó egy felújítandó 100 nm-es keresztúri kő építésű családi ház! Az ingatlan egy 2219 m2-es...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.