Eladó felújítandó ház (7282 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 282 db
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (57488264)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 3
Kihagyhatatlan ajánlat Gyulaváriban! Gyula váriban, csendes környezetben eladó egy 898 nm-es telken elhelyezkedő, 90 nm lakóte...
16 800 000 HUF
168 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi családi ház hirdetés (99334437)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Nógrád Község csendes, békés környezetében egy 110 nm-es, egyszintes családi házat. Páratlan adottságainak kös...
64 900 000 HUF
590 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyszakácsi családi ház hirdetés (96447733)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3729 m2
Szobaszám: 3
Csend, tér és lehetőség Nagyszakácsiban  Van az a pont, amikor az ember nem egy kész házat keres… hanem egy helyet, amiből val...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (35283845)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó Újpesti házrész-bővíthető, napfényes, kiváló lehetőség! Budapest IV. kerület (Újpest) közkedvelt részén kínálu...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (97649552)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 5
Csepelen, a Rákóczi kert közelében 1081 nm-es telken 1968-ban épült, 1990-ben felújított téglaépítésű ház (81 nm), mellékéülett...