Eladó felújítandó ház (7280 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 280 db
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (49979914)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 5
Eladó Tolna-Mözs főutcáján egy kivételes adottságokkal rendelkező, sokoldalúan hasznosítható családi ház! a 80-as években épült...
35 499 000 HUF
123 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (34738233)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház Mezőkovácsháza központjában Békés vármegye kedvelt kisvárosában, Mezőkovácsháza központjában kíná...
5 900 000 HUF
93 650 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (93932548)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Vecsés kertvárosi RÉSZÉN Budapest közvetlen szomszédságában, Vecsés csendes, kertvárosi részén kínálunk el...
84 900 000 HUF
701 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci házrész hirdetés (54763239)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (28953582)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Csillaghegyen, a Duna közelében! Eladásra kínálunk Csillaghegy frekventált részén, a Duna felőli oldalon egy...
128 800 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (29761822)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csabdi belterületén, csendes, nyugodt részen! Csabdi egyik békés utcájában kínálunk megvételre eg...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76325893)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 3
XVII. kerület hangulatos kertvárosi környezetében, 585 m2-es öntözőrendszerrel, garázzsal rendelkező telken elhelyezkedő, 105 m...
98 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszentgyörgyi családi ház hirdetés (51797243)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínálja balatonszentgyörgyi parasztházát. A lido home Keszthely által kínált balatonszentgyörgy...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (23477537)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 2
A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy Kunszentmártonban lévő, 2 szobás, felújítandó kertes családi h...
11 900 000 HUF
129 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55998437)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Bókaytelepen! Budapest XVIII. kerületének népszerű részén, Bókaytelepen kínáljuk eladásra ezt a családi h...
73 990 000 HUF
891 445 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43937772)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
XV. kerületben Pestújhelyen, a Körvasút soron kínálunk megvételre egy 307 nm-es önálló telken elhelyezkedő, két különálló lakóh...
65 000 000 HUF
822 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (51473735)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, Jaminai városrész kedvelt részén eladó egy azonnali bevételi lehetőséget kínáló családi HÁZ. ___________________...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (53477749)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 949 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Fiatal felnőttek figyelem! Ha egy igazán tágas, világos otthont keresel, ahol valóra válthatod álmaidat, akkor ezt a felújítand...
27 500 000 HUF
161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (45537633)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1673 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye Tura településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, komfortos, tehermentes, vályogból épült, felújítandó családi háza...
26 900 000 HUF
289 247 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (87553395)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 3
*** 1 Db családi ház vételáráért cserébe 2 db lakást kap! *** Lakjon az egyik 54 m2-es lakrészen és adja ki a másik lakrészt, ...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (26411396)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 4
Fedezd fel álmaid otthonát Apcon! Ez a téglaépítésű ház 116 négyzetméteren terül el, és 855 négyzetméteres telekkel rendelkezik...
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtoldi családi ház hirdetés (55956734)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 2139 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegye, Felsőtold településén eladásra kínálok egy 68 nm-es, felújítandó, kőből épült, 2 szobás családi házat! a déli ...
14 999 000 HUF
220 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (39482572)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye legnyugatibb településén eladásra kínálok egy felújítandó, tehermentes, vályogból épült családi házat! Az ...
4 500 000 HUF
56 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (13867463)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 2
Csendre, nyugalomra vágyik? Akkor ez az ingatlan önre vár! Jászfényszaru külterületi részén eladásra kínálok egy 53 nm-es, vegy...
7 900 000 HUF
149 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.